بازرگانی پوشاک امی, پوشاک استوک(نو), پوشاک اورجینال امی, پوشاک زنانه, پوشاک مردانه, معرفی پوشاک امی

فریلنسینگ چیست؟

فریلنسینگ چیست؟ Freelancing به معنای آزاد کاری است و فریلنسر به فردی گفته می شود که با توجه به مهارت و تجربه خود و به صورت کاملا مستقل به فعالیت مشغول است. روند رو به گسترش تکنولوژی اطلاعات باعث شده تا کسب و کارهای جدیدی وارد بازار کار شوند از جمله این کسب و کارها می توان به طراحی وب و توسعه اپلیکیشن ها اشاره نمود. با وبلاگ بازرگانی پوشاک عمده امی استوک همراه باشید در ادامه پیرامون فریلنسیگ و شرایط این نوع کسب و کارها توضیحاتی ارائه می گردد.

واژه فریلنس

لغت نامه انگلیسی آکسفورد، واژه (Freelance) را در گروه افعال دسته بندی نموده است اما در حال حاضر، لغت فریلنس به شکل صفت، قید، اسم و فعل نیز کاربرد دارد. کار از راه دور و کسب و کارهای غیر حضوری یکی از فر صت هایی بود که تکنولوژی ارتباطی در اختیار افراد قرار داد تا بتوانند به فریلنسرهای باتجربه و متخصص تبدیل شوند. اقتصاد فریلنسرها یا اقتصاد آزادکارها یکی از اصطلاحاتی بود که در فضای اینترنت و وب شکل گرفت و این موضوع باعث شد تا مفهوم مشاغل تغییر پیدا کند.

کسب و کارهای مستقل

از جمله کسب و کارهای مستقل می توان به برنامه نویسی کامپیوتر، نویسندگی، طراحی وب، مترجمی، تولید محتوا و ویراستاری اشاره نمود. در این کسب و کارها افراد خودشان رئیس خودشان هستند و مدیریت زمان و مکان را به چالش می کشند به این صورت که آنها می توانند در خارج از محیط اداره و به دور از قوانین دست و پاگیر اداره و محیط کار اقدام به انجام شغل مورد نظر خود نمایند. لازم به ذکر است که موفقیت و عدم موفقیت فریلنسرها در مشاغل آزاد، به مهارت آنها بستگی دارد.

تفاوت کسب و کارهای سنتی با کسب و کارهای اینترنتی

انجام کسب و کارهای سنتی و کسب و کارهای حضوری در یک تایم مشخص برای برخی از افراد خسته کننده  و یکنواخت است و آنها تمایل دارند بخشی از زمان خود را به دنیای هیجان انگیز اینترنت و موضوعات پیرامون آن اختصاص دهند. فریلنسرها از تغییرات در حوزه کسب و کارها استقبال می کنند و همواره تلاش می کنند تا خود را با تغییرات وفق دهند.

امروزه فریلنسرهای بین المللی به دنبال کسب درآمد بیشتر به کار در خارج از مرزهای یک کشور روی آورده اند. کسب درآمد بیشتر، یافتن مشتری و به دست آوردن پروژه های کاری در سطح بین المللی از جمله مواردی است که یک فریلنسر همواره برای به دست آوردن آن تلاش می کند.

در کسب و کارهای سنتی زمان و مکان تعیین شده است و حقوق و مزایایی همچون بیمه بازنشستگی برای فرد شاغل در نظر گرفته می شود در حالی که در مشاغل آزاد اغلب خبری از بیمه بازنشستگی نیست و این احتمال وجود دارد که فریلنسر مدتی بیکار باشد تا دوباره بتواند یک پروژه جدید دریافت نماید بنابراین از دستمزد معین و مشخص خبری نیست. فریلنسرها متناسب با میزان فعالیت خود و پروژه های دریافتی درآمد کسب می کنند.

نظرسنجی  payoneer در سال 2018 در مورد درآمد فریلنسرها

طبق نظرسنجی که توسط payoneer در سال 2018 در مورد درآمد فریلنسرها انجام گرفت داده های به دست آمده به شرح زیر می باشد:

فریلنسرها روزبه روز درصد بیشتری از نیروی کار را تشکیل می دهند. در مجموع از هر 4 شغل آزاد، سه نفر (77 درصد) مرد هستند، اما توزیع جنسیتی براساس منطقه متفاوت است. برای مثال در آمریکای شمالی توزیع جنسیتی  برابر است در حالی که در آسیا از هر 5 فریلنسر تنها 1 نفر زن است.

در مورد تایم و ساعت کاری نظرسنجی ها اینطور بیان می کنند که حدود نیمی از فریلنسرها 30 تا 50 ساعت در هفته کار می کنند. همچنین 22 درصد 20 ساعت یا کمتر کار می کنند، در حالی که 10 درصد بیش از 60 ساعت کار می کنند.

فریلنسر شو

اگر همواره به دنبال تعادل بهتری بین کار و زندگی خود هستید و دوست دارید روی پروژه هایی کار کنید که انعطاف پذیری بیشتری دارند، به احتمال زیاد فریلنسر شدن می تواند گزینه انتخابی شما باشد. در حال حاضر، فناوری های دیجیتال همواره به تغییر شکل دادن به دنیای کار ادامه می دهند به طوری که میلیون ها نفر جریان های درآمدی مختلف را دنبال می کنند و به طور مستقل کار می کنند.

معایب و مزایای فریلنسر شدن

فریلنسر شدن معایب و مزایای خود را دارد و شما با انتخاب مشاغل آزاد و پاره وقت می توانید مدیریت زمان خود را به دست بگیرید و به فعالیت های دیگری که علاقمند هستید، مشغول شوید، اما در نظر بگیرید که حقوق شما در مشاغل آزاد، ساختار یافته نیست. بنابراین شما باید ریسک پذیرش این قبیل مشاغل را بپذیرید و با سختی های آن سازگار شوید.

برخی از افراد معتقد هستند که کار مستقل و آزاد را به انتخاب و با توجه به علاقه خود انجام می دهند و نسبت به کسانی که از روی ناچاری مشاغل یکنواخت حضوری را انجام می دهند، رضایت بیشتری از زندگی کاری خود دارند.در مجموع رواج روزافزون مشاغل مستقل می تواند مزایای اقتصادی ملموسی مانند افزایش مشارکت نیروی کار، ایجاد فرصت هایی برای بیکاران یا حتی افزایش بهره وری داشته باشد.

مهارت های مورد نیاز یک فریلنسر

مدیریت پروژه و مدیریت زمان یکی از مهارت هایی است که برای فریلنسر حرفه ای شدن به آن نیاز دارید. از استعدادهای خود برای کسب درآمد استفاده کنید به این صورت که متناسب با مهارت های خود، در مشاغل آزاد و اینترنتی کار کنید. خلاق باشید و از ایده های ناب برای انجام پروژه های کاری خود استفاده کنید. اگر علاقمند هستید که در حوزه کسب و کارهای اینترنتی فعالیت داشته باشید ولی نمی دانید در کدام شغل موفق می شوید بهتر است به دنبال مهارتی باشید که بتوانید در آن رشد نمایید. برای اینکه یک فریلنسر موفق شوید باید از قدرت مذاکره برخوردار باشید به طوری که برای دریافت پروژه و میزان دستمزد دریافتی باید بتوانید چانه بزنید و از موقعیت خود در این کسب و کارها حمایت کنید.

بازرگانی پوشاک اورجینال عمده امی استوک

با گسترش اینترنت و ورود بسیاری از کسب و کارها به فضای مجازی این فرصت برای کاربران به وجود آمده است که خریدهای اینترنتی و آنلاین را جایگزین خریدهای حضوری نمایند. در خریدهای آنلاین پوشاک فقط کافیست در سایت های مختلف عرضه کننده پوشاک جستجو نمایید و دیگر دغدغه نامساعد بودن هوا، ترافیک و اتلاف وقت و هزینه را نداشته باشید. در حال حاضر بازار انواع پوشاک گرم است همچنین با یک جستجو در اینترنت می توانید از جدیدترین مدل های لباس مردانه، زنانه و بچگانه و استایل های مد روز مطلع شوید.

اگر دنبال فروشگاهی هستید که علاوه بر داشتن انواع لباس مردانه، زنانه و بچگانه باکیفیت، امکان خرید لباس به صورت عمده و کیلویی را برای کاربران و مشتریان فراهم آورده باشد؛ ما به شما بازرگانی پوشاک اورجینال عمده امی را پیشنهاد می کنیم.

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *