بازرگانی پوشاک امی, پوشاک استوک(نو), پوشاک اورجینال امی, پوشاک بچه گانه, پوشاک زنانه, پوشاک مردانه

فروش تناژ پوشاک

فروش تناژ پوشاک، موضوعی جالب و در عین حال مطابق با نیازهای حوزه پوشاک می باشد. با ما همراه باشید، در ادامه مقاله گذری بر بازار پوشاک، ورود پوشاک استوک اروپایی به کشورهای خاورمیانه و همچنین فروشگاه بزرگ پوشاک امی خواهیم داشت. قبل از اینکه در باب موضوع توضیحاتی ارائه دهیم به تعریفی کوتاه از تناژ و مفهوم آن بسنده می کنیم.

صنعت پوشاک در کشور ایران با مشکلات زیادی رو به رو است به این صورت که نوسانات بازار و قیمت ها باعث شده است تا تولید کنندگان پوشاک دچار زیان های جبران ناپذیری شوند و از طرف دیگر بالا رفتن قیمت ها در بازار علی الخصوص قیمت پوشاک، تمایل افراد به خرید را کاهش داده است. قیمت متفاوت پوشاک در مغازه ها و فروشگاه های پوشاک باعث شده تا خریدار دچار یک نوع سردرگمی شود به طوری که در اغلب موارد به سوی انتخاب محصولات چینی سوق داده می شود.

تعریفی کوتاه و مختصر از تناژ

در ویکی پدیا تناژ اینگونه تعریف شده است: تناژ (Tonnage) یکای اندازه گیری گنجایش حمل بار برای کشتی است. به عبارت ساده تر، این واژه به  عنوان مرجع وزن محموله برای کشتی مورد استفاده قرار گرفته است. تناژ میزان بار کشتی را گویند و نباید آن را با جرم شناور اشتباه گرفت. البته تناژ به دسته هایی همچون تناژ خالص، تناژ تامس و تناژ بزرگ تقسیم می شود.

خرید پوشاک

خرید پوشاک
خرید پوشاک

در بازار پوشاک خرید لباس به چند صورت انجام می گیرد. خرید به صورت خرده، خرید به صورت عمده، خرید کیلویی، خرید در حجم بسیار که به خرید پوشاک به صورت تناژ معروف است.

خرید به صورت خرده

خریداران معمولی که برای تأمین پوشاک مورد نیاز خود اقدام به خرید پوشاک به صورت خرده می نمایند و این خرید می تواند به صورت حضور در مغازه ها، فروشگاه ها و انواع پاساژهای تأمین کننده پوشاک صورت گیرد و یا به صورت آنلاین و از طریق درگاه پرداخت فروشگاه های معتبر پوشاک انجام گیرد.

خرید به صورت عمده و کیلویی

خرید کیلویی پوشاک
خرید کیلویی پوشاک

اما در مورد خریداران عمده لباس، خرید کیلویی لباس بسیار به صرفه است. خریداران عمده لباس اغلب به عنوان یک واسطه در بین تولیدکنندگان پوشاک و مصرف کنندگان پوشاک و همچنین خرده فروشان پوشاک قرار می گیرند.

خرید پوشاک به صورت تناژ

فروش به صورت تناژ در مورد اقلامی همچون پوشاک صدق می کند و این موضوع در مورد پوشاک استوک هم در جریان است و اتفاق می افتد. لباس های نو و استفاده نشده ایی که مازاد بر نیاز مصرف کنندگان اورپایی تولید شده اند و در انبارهای پوشاک برای چند ماه بدون مشتری باقی مانده اند و نهایتا به سوی بازارهای پوشاک جهانی و مشتریان آنها از قبیل کشورهای خاورمیانه سرازیر می شوند. در این سبک از فروش، خریداران کشورهای خاورمیانه سود نسبتا خوبی از خرید پوشاک عایدشان می شود.

همچنین…

در این خرید، اغلب پوشاک استوک با قیمتی پایین تر از قیمت تمام شده اش، به خریداران فروخته می شود. فروشندگان پوشاک چون فروش را در حجم بالایی و به صورت تناژ انجام می دهند اغلب به فکر فروش محصول با حاشیه سود کمتری هستند. چون پوشاک نیز همچون کالا و اقلام موجود در بازار دارای تنوع و مدل های مختلف است. بنابراین با ورود مدل های نو و به روز، مدل های قدیمی خیلی دیر به فروش می رسند یا برای مدتی در انبارها باقی می مانند. بنابراین فروش پوشاک به صورت تناژ راه حل مناسبی برای این موضوع به نظر می رسد.

چرا پوشاک استوک؟

چرا پوشاک استوک
چرا پوشاک استوک

پوشاک استوک به پوشاکی گفته می شود که در فروشگاه های اروپایی با تغییر فصول و عرضه و ورود مدل های جدید انواع لباس مردانه، زنانه و بچگانه به بازار، گاها به فروش نمی رسند و به انبارها سپرده می شوند و در اصل مازاد تولیدی برندها و همچنین مانده فروشگاه های پوشاک اروپایی به شمار می روند که بعدها توسط فروشندگان ماهر و باتجربه حوزه پوشاک به صورت تناژ به فروش می رسند.

برندهای معتبر و باکیفیت

در حال حاضر، ورود انواع پوشاک استوک به صورت تناژ به کشورهای خاورمیانه در برندهای معتبر و باکیفیتی همچون برندهای لوپیلو، پپرتس(برندهای پوشاک بچگانه)، برندهای اسمارا، سی اند ای، اچ اند ام، لیورجی، نوبل لیگ، نکست، بوهو و… (برندهای پوشاک مردانه و زنانه) انجام می گیرد. این برندها از بازارهای بزرگ اروپایی وارد کشورهای مصرف کننده می شوند. سپس صاحبان فروشگاه های پوشاک و عمده فروشان حوزه پوشاک که نقش تأمین کننده پوشاک برای زیرمجموعه خود را بر عهده دارند اقدام به خرید پوشاک و البسه به صورت عمده و کیلویی می نمایند.

قیمت مناسب پوشاک استوک

قیمت مناسب
قیمت مناسب

این سبک از خرید به قدری جا افتاده و در بازار پوشاک محبوبیت دارد که مغازه داران و صاحبان فروشگاه ها از سایر شهرها روانه بازار پوشاک استوک می شوند. چون در این بازار انواع پوشاک استوک را در برندهای مختلف و معتبر اروپایی می توان با قیمت مناسب خریداری نمود. عرضه پوشاک استوک در قیمت های مناسب و در عین حال کیفیت های عالی، فروشندگان پوشاک را به فکر گسترش کسب و کار در این حوزه انداخته است تا جایی که امروزه در فضای مجازی انواع فروشگاه های پوشاک استوک در کار خرید و فروش فعالیت دارند.

همچنین…

فروش تناژ پوشاک یکی از روش های مرسوم و رایج این محصول در اقصی نقاط جهان است. خرید پوشاک در حجم بالا برای خریداران بخش عمده نیز یک خرید مقرون به صرفه خوانده می شود چون بیشتر محصولات (پوشاک) از لحاظ وزنی زیاد سنگین نیستند بنابراین همین امر باعث می شود خرید عمده کیلویی بسیار به صرفه باشد.

فروشگاه بزرگ پوشاک امی

ورود بسیار از افراد به حوزه پوشاک و خرید و فروش پوشاک استوک دلیلی بر محبوبیت پوشاک استوک در میان مردم جامعه و همچنین مناسب بودن قیمت های این نوع پوشاک می باشد.

یکی از مجموعه های موفق و پیشرو در حوزه پوشاک اروپایی، مجتمع بزرگ امی می باشد که با بیش از یک دهه صداقت و تجربه توانسته است اجناس استوک را به صورت کاملا مستقیم و بدون هیچ واسطه ای وارد کند. این مجتمع برای خریداران پوشاک که به صورت عمده و کیلویی لباس خریداری می نمایند، گزینه مناسبی محسوب می شود. همکاران عمده فروش می توانند از فرصت استفاده کنند و محصولات مورد نیاز خود را از این مجموعه تهیه کنند.

محصولات فروشگاه بزرگ پوشاک امی

محصولات فروشگاه بزرگ پوشاک امی شامل انواع لباس مردانه، زنانه و بچگانه می باشد. طیف وسیعی از پوشاک برای هر رده سنی و با قیمت های مناسب را می توانید از این فروشگاه خریداری نمایید. برندهای معروف اروپایی که در میان عموم مردم به خوبی از آن ها استقبال شده است. البته بخش عظیمی از محصولات وارداتی فروشگاه بزرگ پوشاک امی از کشور آلمان تهیه می شود. کالاهای استوک گاها در بسته بندی زیبا یا بدون بسته بندی و به صورت فله وارد بازار می شوند و به صورت خرده و عمده به مشتریان و خریداران عرضه می گردند.

پوشاک استوک

پوشاک استوک به پوشاکی گفته می شود که در انبارها ذخیره شده است و مازاد بر نیاز مصرف کنندگان می باشد. بنابراین پوشاک استوک قبلا مورد استفاده قرار نگرفته است و همین موضوع باعث ترغیب مصرف کنندگان پوشاک به خرید پوشاک استوک شده است چون با اطمینان بیشتری به استفاده از این محصولات می پردازند. در کشورهای اروپایی هر شش ماه یکبار کمپین هایی برگزار می شود که در آن پوشاک استوک که شامل پوشاک نو و باکیفیت هستند را به صورت فله و با قیمت های بسیار پایینی به فروش می رسانند.

خرید پوشاک از اروپا

مجموعه امی با خرید مستقیم پوشاک استوک از کشورهای اروپایی و همچنین فروش عمده و کیلیویی لباس اروپایی این فرصت را برای خریداران پوشاک مهیا ساخته است تا هر شخص بتواند پوشاک اروپایی و استوک مورد نیاز خود را در وزن و حجم متفاوت تأمین و خریداری نماید. چه بسا که افراد با عدم اطلاع و آگاهی کافی، ریسک خرید از  کشورهای دیگر را بپذیرند و متحمل ضرر و زیان جبران ناپذیری گردند یا به فروشگاه های اینترنتی نامعتبر سر زده و خرید نمایند و در نهایت محصولی بی کیفیت تحویل بگیرند.

تأمین کننده پوشاک استوک

تأمین کننده پوشاک
تأمین کننده پوشاک

با وجود این مشکلات در حوزه پوشاک و همچنین ضرورت توجه به سلایق مصرف کنندگان و محبوبیت برندهای باکیفیت اروپایی در بازار پوشاک، پیشنهاد ما به شما کاربران، مشتریان و خریداران و عمده فروشان پوشاک، مراجعه به یک تأمین کننده معتبر و بنام در این حوزه می باشد. فروشگاه بزرگ پوشاک امی با واردات پوشاک اروپایی استوک، بازار خوبی را برای صنف پوشاک رقم زده است. اگر به دنبال پوشاک برند با قیمت مناسب هستید، اگر به دنبال خرید مدل های متنوع پوشاک هستید، اگر به دنبال خرید جنسی باکیفیت و همچنین پارچه های بادوام در برابر شستشوی مداوم هستید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما به صورت حضوری یا غیرحضوری از مجتمع پوشاک امی دیدن نمایید.

این مجتمع پوشاک مورد نیاز خود را از کمپانی برندهای آلمان تأمین می نماید به این صورت که هر فصل پوشاک مازاد بر نیاز مصرف را بصورت تناژ خریداری می نماید و سپس با فروش عمده لباس کیلویی این امکان را برای خریداران فراهم ساخته است که پوشاک مد نظر خود را در بسته های چند کیلویی خریداری نمایند.

#پوشاک #پوشاک استوک #فروشگاه بزرگ پوشاک امی #پوشاک اروپایی #برندهای اروپایی

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *