بازرگانی پوشاک امی, پوشاک استوک(نو), پوشاک اورجینال امی, پوشاک بچه گانه, پوشاک زنانه, پوشاک مردانه

New Balance

برند نیوبالانس New Balance (NB) یک برند کفش و پوشاک ورزشی آمریکایی است که در سال 1906 تاسیس شد. این مارک در ابتدا با شرکت پشتیبانی New Balance Arch ارتباط داشت. امروزه این برند با New Balance Athletics، Inc. ، یک شرکت چند ملیتی آمریکایی است که زیر نظر شرکت اصلی یعنی New Balance ، Inc هستند. این هلدینگ متعلق به جیم دیویس است که صاحب New Balance Athletics وNew Balance Inc است . هر دو مجموعه در یک دفتر مرکزی واقع در بوستون ، ماساچوست مستقر هستند.

New Balance یکی از بزرگترین تولید کنندگان کفش و پوشاک ورزشی در جهان است وهمانند ایالات متحده و حضور خود را در انگلستان در بازار اروپا نیز حفظ کرده است، تا جایی که برخی از محبوب ترین مدل های خود مانند مدل 990 را خودش تولید می کند – برخلاف رقبای خود که اغلب تولید محصولات خود را به خارج از ایالات متحده و اروپا منتقل می کنند.

New Balance ادعا می کند که محصولات خود را با ویژگی های فنی ، مانند درج ژل ترکیبی ، شمارنده پاشنه و انتخاب سایزهای بیشتر ، به ویژه برای عرض های بسیار باریک یا بسیار وسیع متمایز می کند. مجموع سود این شرکت از سال 1992 تقریبا 69 میلیارد دلار بوده است.

New Balance یک شرکت خصوصی است که شامل مارک های Aravon ، Dunham و New Balance است. مجموع درآمد آنها 4.4 میلیارد دلار در سال 2020 است و از 7000 کارمند تشکیل شده است

تاریخچه

در سال 1906 ، ویلیام جی رایلی ، مهاجر ایرلندی ، شرکت پشتیبانی New Balance Arch (ثبت شده به عنوان New Balance Arch Support Company، Inc. و بعداً به عنوان New Balance Arch Co.، Inc.) را در منطقه بوستون ، تأسیس کرد. شرکتی برای پشتیبانی وساخت سایر لوازم جانبی که برای بهبود تناسب کفش طراحی شده بودند. اولین محصول او ، یک زیره ی داخلی انعطاف پذیر کفش، با سه نقطه پشتیبانی طراحی شده تا تعادل و راحتی بیشتری را در کفش ایجاد می کرد.

اعتقاد بر این است که رایلی با مشاهده جوجه ها در حیاط خود نام “New Balance” را ارائه کرده و نحوه عملکرد تکیه گاه های زیره ی داخلی کفش خود را با نگه داشتن پای مرغ روی میز اداری خود نشان داد. او به مشتریان توضیح داد که پای سه شاخه مرغ باعث ایجاد تعادل کامل می شود. در سال 1927 ، رایلی، آرتور هال را به عنوان فروشنده استخدام کرد. در سال 1934 ، هال به یک شریک تجاری تبدیل شد. بعداً این شرکت با نام New Balance Athletic Shoe Company فعالیت می کرد. در سال 1956 ، هال این تجارت را به دخترش النور و دامادش پل کید فروخت.

مدیریت جدید

النور و پل کید به فروش عمده ی زیره های داخلی کفش تا سال 1960 ادامه دادند، زمانی که آن ها زیره ی “Trackster” را طراحی و تولید کردند. اولین کفش دویدن جهان که با کفی موج دار ساخته می شد. همچنین اولین کفش دویدن بود که در عرض های مختلف تولید شد. “Trackster” از طریق برنامه های YMCA ، تقویت شد. تیم های پیگیری کالج مانند موسسه فناوری ماساچوست (MIT) ، دانشگاه تافتز و دانشگاه بوستون استفاده از مدل New Balance Trackster را برای تیم های خود در سطح کشور تصویب کردند ، که به زودی توسط سایر کالج ها و دبیرستان های خصوصی سراسر کشور دنبال شد.

در سال 1970 ، یک نهاد تجاری جدید به نام New Balance Athletic Shoe ، Inc تشکیل شد و جایگزین شرکت اصلی شد ، این نهاد امروزه با نام .New Balance Athletics ، Inc ، در آغاز سال 2015 شناخته می شود.

تبلیغات مردمی

تبلیغات مردمی

بازاریابی بیشتر نمایشگاه های دهان به دهان یا محلی بود. فروش این برند تا 1972 ، زمانی که جیم دیویس رئیس فعلی شرکت را در روز ماراتن بوستون آن سال خریداری کرد ، رو به زوال بود. در آن زمان ، این شرکت از شش نفر تشکیل شده بود که روزانه 30 جفت کفش تولید می کردند و محصولات خود را بیشتر از طریق پست به چند خرده فروش آمریکایی می فروختند.

جیم دیویس این شرکت را تحت عنوان یک نهاد تجاری به نام New Balance ، Inc خریداری کرد ، این سومین واحد تجاری اصلی بود که از نام New Balance استفاده می کرند ، اما اولین موسسه ای است که فقط New Balance نامیده می شود. جیم خود را متعهد به رعایت تعهد سنتی شرکت در مورد ترجیحات فردی ، خدمات به مشتریان و محصولات با کیفیت دانست. همسر آینده او ، آن ، که در سال 1978 به این شرکت پیوست ، بر ایجاد فرهنگ متمایز برای کارکنان و مشتریان New Balance تمرکز کرد. آن ها زمان مناسبی رت برای این کار انتخاب کردند ، زیرا منطقه بوستون به مرکزی برای رونق دویدن تبدیل شد که در دهه 1970 ایالات متحده را تحت تأثیر قرار داد.

گسترش

هنگامی که کفش ها به واشنگتن رفتند ، خط تولید آن ها گسترش یافت و فروش آن به سرعت افزایش یافت ، در اواخر دهه 1970 و اوایل 1980. این شرکت پیشرفت کرد و دیویس به دنبال گسترش New Balance به یک شرکت جهانی بود. این شرکت توسط Rob DeMartini به مدت 12 سال اداره می شد تا اینکه در سال 2019 هنگامی که او برای پیوستن به دوچرخه سواری ایالات متحده به آنجا رفت. امروزه 30 درصد از کفش های New Balance که در بازار اروپا فروخته می شوند در تاسیسات New Balance در Flimby انگلستان تولید می شوند.

در فوریه 2015 ، این شرکت ورود خود را به بازار جهانی فوتبال (فوتبال اتحادیه) اعلام کرد. نیو بالانس کسب و کار فوتبالی خود را از طریق شرکت تابعه Warrior Sports در سال 2012 آغاز کرده بود که باقرارداد حمایتی 40 میلیون دلاری در سال با لیورپول مشخص شد.

قرار داد TPP

در طول سال 2016 ، New Balance با مشارکت ترانس پاسیفیک مخالفت کرد و حمایت دولت اوباما از آن را محکوم کرد. استدلال کرد که این امر به تولید کفش داخلی آن ها آسیب می رساند. در حالی که نایک ، که محصولات خودش را در ایالات متحده تولید نمی کند ، از TPP حمایت کرد. مت لبرتون ، معاون روابط عمومی شرکت در آوریل 2016 گفت: “من می گویم وقتی هیلاری کلینتون ، برنی سندرز و دونالد ترامپ همه در مورد چیزی به توافق برسند ، باید به آن نگاه دقیق تری کرد ؛ و همه آن ها توافق دارند که TPP سیاست درستی نیست.

” پس از پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا ، لبرتون به خبرنگار گفت: “دولت اوباما در مورد تجارت سخن ما را نشنید و صادقانه بگویم ، با رئیس جمهور منتخب ترامپ ، ما احساس می کنیم که اوضاع در مسیر درستی پیش خواهد رفت. ” برخی از رسانه ها گزارش دادند که یک کمپین تحریم موقت با تفسیر اظهارات لبرتون به عنوان حمایت از ترامپ ایجاد شده است. مالک و رئیس New Balance دیویس تقریباً 400000 دلار به کمیته پیروزی ترامپ در سپتامبر 2016 کمک کرد.

اسپانسرینگ

در فوریه 2018 ، این شرکت قرارداد حمایتی با تیم بیس بال نیویورک متس امضا کرد. در ماه نوامبر ، New Balance ، کاوی لئونارد ، ستاره NBA را با یک قرارداد انحصاری کفش بسکتبال قرارداد بست. در دسامبر ، جو پرستون ، مدیر ارشد تجاری جانشین راب د مارتینی به عنوان رئیس شرکت New Balance منسوب شد.

در فوریه 2019 ، این شرکت اولین کفش ورزشی با امضای کاوهی لئونارد خود را با نام OMN1S عرضه کرد.

در فوریه 2020 ، این شرکت قرارداد حمایتی چند ساله خود را با NBA اعلام کرد و خط جدید کفش های کتانی خود را با نام “KAWHI” به بازار عرضه کرد. همچنین در ماه فوریه ، این شرکت پس از تصویب دستورالعمل های جدید دویدن ، یک کفش مارک دار FuelCell با صفحه کربن روانه بازار کرد.

در مارس 2020 ، این شرکت اعلام کرد که برخی از تاسیسات تولیدی خود را در نیوانگلند برای تولید ماسک صورت در پاسخ به همه گیری COVID-19 تبدیل می کند.

محصولات

محصولات نیو بالانس

New Balance طیف وسیعی از کفش و پوشاک را برای دوندگان ، سایر ورزشکاران و غیر ورزشکاران تولید می کند. این شرکت همچنین برای راه اندازی خطوط تولید مارک دار با افراد مشهور همکاری می کند.

کفش های دوندگی

کفش های دویدن New Balance شامل خطوط Fresh Foam و FuelCell است که به دلیل نوع کف آن ها این گونه نامگذاری شده است.

کفش های بسکتبال

این شرکت یک سری کفش بسکتبال با مارک کاوه لئونارد را به بازار عرضه می کند. نسخه اول OMN1S و نسخه دوم “KAWHI” نام داشت.

کفش های بیس بال

نیو بالانس خط تولید کفش بیس بال را راه اندازی کرد که به عنوان کفش دونده با خوشه توصیف می شود. کفی زیر پا برای کاهش فشار به شکل سنبله طراحی شده است.

کفش های اسکیت بورد

New Balance Numeric نام تجاری کفش اسکیت بورد این شرکت است که توسط Black Box Distribution توزیع می شود. شرکتی که توسط جیمی توماس اسکیت سوار حرفه ای تاسیس شده است. این مارک همچنین شامل یک تیم حامی است که توسط اسکیت سوار حرفه ای جان رتری هماهنگ می شود.

انواع کتانی

این شرکت خط تولید کفش های کتانی Made in USA را تولید می کند که در ایالات متحده تولید می شود. همچنین خطی به نام Made by Women تولید می کند که توسط زنانی ایجاد شده است که در طراحی و تولیدات New Balance در ماساچوست کار می کنند.

لباس و پوشاک

پوشاک ورزشی نیو بالانس شامل کلاه دویدن ، جوراب ورزشی و بطری آب است. این شرکت همچنین خط تولید پوشاک روزمره از جمله پیراهن های پیراهن ، بادگیر ، پیراهن های آستین بلند و شلوار ، و کاپشن ، ژاکت و ژاکت تولید می کند.

برند نیوبالانس توانسته با سیاست های کاری منحصر به فرد خودش به یکی از برندهای محبوب تبدیل شود. و همچنان در این مسیر در حال پیشروی است.

امیدوارم که سالم و سربلند باشید

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *