بازرگانی پوشاک امی, پوشاک استوک(نو), پوشاک اورجینال امی, پوشاک بچه گانه, پوشاک زنانه, پوشاک مردانه, معرفی پوشاک امی

اصول ست کردن جوراب و کفش آقایان

با وبلاگ بازرگانی پوشاک عمده امی همراه باشید در ادامه مقاله پیرامون اصول صحیح ست کردن جوراب و کفش برای آقایان توضیحاتی ارائه می گردد.

در هنگام ست کردن لباس های مختلف و پوشیدن استایل های شیک و زیبا یکی از دغدغه‌های آقایان همواره ست نمودن جوراب با کفش است.

امروزه برندهای مختلف طرح و رنگ های مختلف از جوراب مردانه را به بازار پوشاک عرضه نموده اند از جوراب های مچی تا جوراب های ساق دار که افراد متناسب با موقعیت های مختلف و استایل های متفاوت خود می توانند از آنها استفاده کنند.

جوراب مشکی، جوراب سرمه ای، طوسی و سفید از جمله متداول ترین رنگ هایی هستند که آقایان برای ست کردن جوراب و کفش از آنها استفاده می کند البته برخی از افراد ترجیح می دهند که در ترکیب استایل روزانه خود از رنگ های روشن و شاد هم استفاده کنند.

بسیاری از افراد در استفاده از رنگ های روشن جوراب بسیار محافظه کارانه عمل می کنند به این صورت که در استایل های مختلف خود همواره رنگ‌های تیره و خنثی را مورد استفاده قرار می دهند. چون این افراد معتقد هستند که رنگ های روشن در مرکز توجه قرار می‌گیرد و باعث می شود که توجه همه به آن جلب شود.

یکی از سوال هایی که در این خصوص به وجود می‌آید این است که جوراب را باید با رنگ کفش ست کنیم یا با رنگ شلوار؟ همچنین کدام مدل جوراب را باید با کدام کفش ست نماییم؟

ست نمودن جوراب با رنگ کفش یا رنگ شلوار؟

ست کردن جوراب و نوع و رنگ آن با سایر لباسها موضوعی است که اغلب مردم در زمان خرید لباس توجه چندانی به آن ندارند. برخی از افراد معتقد هستند که کسی به جوراب توجه نمی کند بلکه آنچه که مورد توجه است پیراهن و شلوار می باشد. رعایت اصول ست کردن جوراب با سایر لباس ها باعث می شود استایل شما شیک و بی نقص به نظر برسد.

جوراب های رسمی و جوراب های معمولی

شما نباید با کت و شلوار جوراب مچی کوتاه بپوشید و همچنین با شلوارک از جوراب رسمی استفاده کنید بلکه برای لباس های رسمی جوراب های رسمی و برای استایل اسپرت هم باید جوراب اسپرت مورد استفاده قرار گیرد. بهتر است رنگ جوراب را با رنگ شلوار خود ست کنید چرا میگویند رنگ جوراب را باید با رنگ شلوار ست کنید نه رنگ کفش چون در موقع نشستن این احتمال وجود دارد که شلوار بالا کشیده شود و پاها نمایان باشد بنابراین جوراب هایی که ساق بلند هستند مانع این می شوند که پاهای برهنه شما از زیر شلوار پیدا باشد.

اگر بخواهید رنگ جوراب با رنگ کفش ست کنید قطعاً از زیبایی کفش خود می خواهید و همچنین باعث می شود که استایل شما یک استایل ناهماهنگ به‌نظر برسد. اگر بخواهیم به طور خلاصه به اصول ست کردن جوراب با شلوار اشاره کنیم باید بگویم که

اندازه ساق جوراب باید متناسب با استایل رسمی و نیمه رسمی یا استایل ورزشی باشد همچنین نوع جوراب باید با نوع کفش شما نیز همخوانی داشته باشد شما در استایل خود باید همواره هارمونی و هماهنگی ها را در نظر بگیرید چون اگر به جزئیات پوشش خود دقت کافی داشته باشید قطعاً یک استایل بی نظیر خواهید داشت.

در مجموع قانون خاصی برای ست کردن رنگ جوراب با لباس های شما وجود ندارد اما محققان صنعت مد ترکیب بندی ها و هماهنگی بسیار زیبایی برای ست کردن جوراب با انواع استایل معرفی نموده اند به طور مثال شما می توانید با شلوار کتان رنگ نخودی جوراب‌های کرم، قهوه ای یا حتی سفید بپوشید. همچنین با استایل‌های رسمی مثل کت و شلوار حتماً باید رنگ جوراب را با شوار ست کنید رنگ مشکی جوراب اغلب با همه رنگ ها ترکیب بندی جذاب را به وجود می آورد اما  با شلوار سرمه ای بهتر است از جوراب سرمه ای استفاده کنید.

با شلوارهای جین شما می توانید از هر نوع جورابی استفاده کنید ولی بهتر است از جوراب ساق بلند استفاده نکنید. یکی از استایل های رایج و متداول فصل تابستان برای جوانان پوشیدن شلوار جین آبی رنگ با تیشرت در رنگ های مختلف است در این مواقع بهتر است که شما رنگ تیشرت را با رنگ جوراب خود ست کنید ولی اگر تمایل دارید که از شلوار جین مشکی استفاده کنید بهتر است که شلوار جین را با جوراب مشکی ساق کوتاه یا جوراب کفی ست نمایید.

 جوراب مچی یا جوراب ساق کوتاه

جوراب مچی در بالای قوزک پا قرار می گیرد، از جمله کاربرد و مزیت مهم استفاده از این جوراب این است که مانع می شود پا در کفش عرق کند. این مدل جوراب با کفش های مخصوص دویدن یا هر مدل از کفش اسنیکرز به خوبی ست و هماهنگ می شود.

اگر جزو افرادی هستید که علاقه‌مند به پیاده روی روزانه و همچنین ورزش در فضای باز هستید با خیال راحت می توانید از این مدل جوراب با انواع مختلف کفش ورزشی استفاده کنید.

 جوراب یک ربع

این نوع جوراب اغلب تا ابتدای ساق پا قرار می گیرد به همین خاطر استفاده از آن بسیار متداول است، همچنین این مدل جوراب قابلیت ست شدن با انواع کفش اکسفورد، اسنیکرز، بروگ و بوت را دارد.

  کفی میانه

این نوع جوراب ها طوری طراحی شده اند که به صورت نامریی باشند به این صورت که وقتی پوشیده می شوند فقط قسمت کف پا را پوشش می دهند. اگر استایل مورد نظر شما یک استایل رسمی است پیشنهاد میکنیم که از جوراب های ساق بلند استفاده کنید. جوراب هایی از نوع کفی میانه زمانی مناسب هستند که شما بخواهید از آنها در کنار انواع کفش کالج، کانورس، اسنیکرز و همچنین انواع شلوارک استفاده کنید. پوشیدن جوراب کفی در استایل های رسمی فقط باعث ناهماهنگی استایلتان می شود.

 جوراب سه ربع یا جوراب ساق دار

هرچقدر ساق جوراب بلند باشد برای موقعیت های رسمی و استایل رسمی مناسب تر است. جوراب ساقدار که ارتفاع آن تا وسط ساق پا می رسد اما جوراب سه ربع ارتفاع آن تا بالای ساق و زیر زانو می رسد. این دو نوع جوراب انتخاب مناسبی برای ست کردن با انواع کت و شلوار، شلوار پارچه ای و کفش های رسمی هستند.

ست نمودن جوراب با کفش لوفر

اگر علاقه مند به یک استایل رسمی با کفش لوفر یا کالج هستید پیشنهاد می‌کنیم که در کنار آن از جوراب استفاده کنید، هرچند در استایل های نیمه رسمی یا استایل های کژوال برخی از افراد ترجیح می دهند که کفش های لوفر را بدون جوراب بپوشند.

آقایان می توانند در استایل خود از شلوار کتان، تیشرت، کفش لوفر و جوراب استفاده کنند.

 ست کردن جوراب با صندل

پوشیدن انواع جوراب با صندل مردانه می تواند استایل را نازیبا جلوه دهد بنابراین پیشنهاد می کنیم که از پوشیدن انواع جوراب با صندل صرف نظر کنید.

 ست کردن جوراب با کفش کالج

در برخی اوقات از کفش کالج در استایل های نیمه رسمی هم استفاده می شود که اغلب این نوع کفش بدون جوراب پوشیده می شود. البته پوشیدن جوراب با کفش توصیه می شود چون صرفنظر از استایل منظم و هماهنگ باعث سلامت پا می باشد.

اگر علاقمند به پوشیدن استایل های اسپرت هستید بهتر است که با کتانی ها و کفش های اسپرت خود جوراب های مچی بسیار شیک و خاص بپوشید پوشیدن جوراب مچی با کفش های کتانی باعث می شود تا هوا به پاها برسد و پاهای شما کمتر اذیت شود همچنین اگر کفش کالج استفاده می کنید پوشیدن جوراب کفی یا پوشیدن جوراب های مخصوص کفش کالج بهترین گزینه ممکن است.

رنگ جوراب را با شلوار ست کنید یعنی با شلوار مشکی جوراب مشکی و با شلوار سورمه ای،جوراب سرمه ای بپوشید. البته امروزه بسیاری از برندهای پوشاک، انواع کت های اسپرت را طراحی و تولید نموده اند که شما می توانید آنها را با کفش کالج بپوشید.

 جوراب و کفش های ورزشی

کفش های ورزشی همچون کفش اسنیکرز از جمله کفش های پر کاربردی هستند که اغلب با استایل های کژوال ست می شوند. البته آقایان می‌توانند کفش اسنیکرز را بدون جوراب هم بپوشند یا از کفی میانه در این نوع کفش استفاده کنند. با کفش‌های ورزشی بهتر است که از جوراب رنگ روشن یا سفید استفاده کنید البته می توانید جوراب خود را با رنگ تیشرت نیز ست نمایید.

اصول ست کردن جوراب و کفش آقایان

کفش های دربی و کفش های اکسفورد  که اغلب در موقعیت های رسمی و نیمه‌رسمی با جوراب بلند ست می شوند. توجه داشته باشید که در موقعیت های رسمی از جوراب های مچی به هیچ وجه استفاده نکنید. اگر میخواهید از کفش کالج یا اسپرت استفاده کنید نباید جوراب ساق بلند بپوشید و ضمنا بهتر است که از جوراب هایی با رنگ های خنثی استفاده کنید رنگ های خنثی رنگ هایی هستند که با هر نوع رنگ لباسی قابلیت ست شدن دارند. رنگ های مشکی، طوسی، نخودی، کرم و سدری جزو رنگ های خنثی محسوب می شوند. کفش های کالج با جوراب های کفی به راحتی ست می شوند.

 جوراب های مناسب بوت

شما می توانید از جوراب ساق دار برای ست کردن آن با انواع بوت و پوتین استفاده کنید. از جوراب های پشمی یا ضخیم برای فصول سرد سال استفاده می شود بنابراین از جوراب های ضخیم و کتانی برای ست نمودن با کفش های کالج یا  کت شلوار استفاده نکنید. جوراب های پشمی نیم ساق برای کفش های بوت خیلی مناسب هستند.

بازرگانی پوشاک عمده امی

در بازرگانی پوشاک عمده امی انواع پوشاک در برندهای باکیفیت و با قیمت های فوق العاده مناسب به فروش می رسد. همچنین در این بازرگانی طیف وسیعی از انواع لباس و کفش مردانه،زنانه و بچگانه در تنوع طرح و رنگ  موجود می باشد. محصولات این بازرگانی به صورت میکس و در تناژ بالا از برندهای معتبر خارجی خریداری می شوند و سپس در بخش عمده فروشی فروشگاه به صورت پک دار و کاملا بسته بندی شده یا به صورت فله ای به فروش می رسند.

در حال حاضر، بازرگانی امی استوک بخش خرده فروشی فروشگاه امی استوک را متوقف کرده است ولی به خاطر تشکر از همراهی دوستان در اینستاگرام خرده فروشی، در نظر دارد مجموعه آموزش های حرفه ای اینستاگرام، تلگرام و شبکه های اجتماعی را در پیج اینستاگرام خرده به ادرس  https://www.instagram.com/emi.stock2/ بصورت پست های روزانه و هفتگی درج نماید. کاربران گرامی با درج پیشنهادات خود در وب سایت بازرگانی پوشاک اورجینال عمده امی می توانند ما را هر چه بیشتر در تولید محتوای باکیفیت و بروز یاری رسانند.

 

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *