بازرگانی پوشاک امی, پوشاک استوک(نو), پوشاک اورجینال امی, پوشاک بچه گانه, پوشاک زنانه, پوشاک مردانه

ClimaCool

فناوری ClimaCool نوآوری اختصاصی پارچه است که توسط برند معروف آدیداس معرفی شد و در برخی از لباس های تولیدی این شرکت، استفاده می شود. منسوجاتی که اصطلاحا به آن ها پارچه CoolMax Extreme گفته می شود، از الیاف مهندسی شده ی مخصوصی ساخته شده است و یکی از سریعترین خشک کن های موجود در لباس است.

عملکرد

پیراهن های ساخته شده با فناوری ClimaCool عرق را از بدن دور کرده و از طریق پانل های مشبک که می توان آن را در زیر بازوها و یا پشت گردن پیدا کرد ، تهویه ریز را افزایش می دهد. برخی حتی می توانند بدن فرد را از اشعه های آفتاب های UPT 15+ محافظت کنند. این کاملا قابلیت تنفسی دارند. جنس پیراهن تأثیر چندانی روی فناوری ClimaCool ندارد ، زیرا پارچه ها را می توان در هر نوع روکش ، از جمله مش بافت یا تکه تکه قالب زد.

لباس های ساخته شده با فناوری ClimaCool می توانند جذب بیشتری نسبت به بدن فرد داشته باشند و هنوز هم تجربه خشکی بعد از یک فعالیت ورزشی شگفت آوری را برای ورزشکار فراهم می کنند. این فناوری اولین بار با استفاده از یک تصویر حرارتی از یک تنیسور در حال حرکت به وجود آمد. این به تولید کننده این امکان را می دهد تا نقاطی که ورزشکاران بیشتر در آن عرق می کنند را جدا کرده و آنها را با کیسه های عرق مش هدف قرار دهد. اولین محصول دارای فناوری ClimaCool یک پیراهن چوگان تنیس بود. حال ، آدیداس با این فناوری لباس های متنوعی را تولید می کند ، از جمله کت و شلوارهای آموزشی ، شلوارک ، کت ، شلوار و حتی کفش.

فناوری ClimaCool ساخت آدیداس را می توان بر روی تمام کوله پشتی های کلوپ های هواداری حرفه ای، و باشگاه های فوتبال حرفه ای یافت. هنگامی که یک پیراهن رسمی از یکی از آن تیم ها را خریداری می کنید – تا زمانی که توسط آدیداس ساخته شده باشد – با فناوری ClimaCool ارائه می شود. پیراهن های خاص از جمله پیراهن هایی که توسط بازیکنان پوشیده می شوند به جای فناوری ClimaCool از فناوری Adizero استفاده می کنند.

فناوری ClimaCool نوآوری اختصاصی پارچه است که توسط برند معروف آدیداس معرفی شد و در برخی از لباس های تولیدی این شرکت، استفاده می شود.

تفاوت فناوری هایClimaCool با Clima lite

فناوری Climacool برای تهویه بدن بازیکنان استفاده می شود که از طریق تهویه میکرو رطوبتی باعث کنترل دمای بدن فرد می شود.
Climalite: مجموعه ای از لباس ها و لوازم جانبی که باعث می شود وقتی فرد عرق می کند، آن عرق از بدن تخلیه شود پس بنابراین با عث خنک شدن بدن می شود.

شعاری که خود برند آدیداس آن را در مورد فناوری ClimaCool اعلام می کند:
خشک بمانید. خنک بمانید. هنگامی که گرم کردن بدن برای یک تمرین ورزشی شروع می شود ، آدیداس Climacool به بدن کمک می کند تا دمای آن کنترل شود. پارچه هایی قابلیت تنفسی دارند و سریع خشک می شوند و همچنین رطوبت مناطقی را که بیشتر عرق می کنید از بین می برند و باعث راحتی و تحرک شما می شوند.
از زمان ایجاد اولیه Climacool برای پولوشرت های تنیس ، این نوآوری به یک ویژگی طراحی غالب در کفش های آدیداس و لباس های مختلف در تمام ورزش ها تبدیل شده است. از شلوار و جوراب شلواری گرفته تا تی شرت و تاپ ، چه برای دویدن و چه برای تمرین در زمین فوتبال ، تجهیزات Climacool adidas را پیدا می کنید که برای غلبه بر گرم کردن هوا لازم است.

فناوری Climacool برند آدیداس که در ابتدا برای تنیس بازان طراحی شده بود، سعی در ایجاد قابلیت تنفسی بیشتر در لباس ورزشکاران داشت تا آنها را در طول مسابقات در زمین های گرم در سراسر جهان خشک نگه دارد.

فناوری ClimaCool نوآوری اختصاصی پارچه است که توسط برند معروف آدیداس معرفی شد و در برخی از لباس های تولیدی این شرکت، استفاده می شود.

آزمایشات

آدیداس برای تعیین محل هایی که بیشترین تعریق بازیکنان در آن جا صورت می گیرد، از تصویربرداری سه بعدی و نقشه برداری حرارتی استفاده کرد. مش پانل عرق را در آن مناطق حیاتی که تعریق بیشتری دارد، قرار می دهد که این منجر می شود که درجه حرارت بدن بازیکنان را کاهش یابد و تمرکز آنها را روی بازی حفظ شود. محبوبیت فناوری خنک کننده در کل صفحات آدیداس گسترش یافته است. فناوری Climacool در طیف وسیعی از لباس و کفش آدیداس مورد استفاده قرار می گیرد تا بتواند از سر تا پای ورزشکاران را خنک نگه دارد.

محدوده ی کاری فناوری CLIMA برند آدیداس به تمام تجهیزات ورزشی در آب و هوای گوناگون اختصاص یافته است. از شیب دارترین کوه تا خشن ترین اقیانوس ها ، CLIMA هر شرایطی را پوشش می دهد.

از رطوبت زدایی با کارایی بالا گرفته تا نفوذ پذیری قابلیت تنفسی و پارچه های هوشمندی که متناسب با نیازهای بدن سازگار هستند ،فناوری Clima ورزشکاران را حتی در شدیدترین شرایط آب و هوایی و زمین نیز حفظ می کند.

محدوده Clima

CLIMAHEAT: در سردترین هوا، بسیار گرم و خشک است. CLIMAHEAT با گرما بخشی در طول زمستان با عایق تنفسی بی نظیر و مدیریت رطوبت برتر، ورزشکاران را بسیار گرم و خشک نگه می دارد.
CLIMAWARM: در هوای سرد، گرم و خشک است. CLIMAWARM به ورزشکاران کمک می کند تا در هوای سرد دما هر اندازه هم که باشد با عایق قابل تنفس و مواد رطوبت زدای هوشمند ، بدن فرد گرما و خشکی را حفظ کند.

CLIMACOOL: در هوای گرم، خنک و خشک است. CLIMACOOL با پارچه های قابل تنفس و سریع خشک می شود، با گرما مقابله می کند تا ورزشکاران همیشه خنک و خشک باشند.

CLIMACHILL با کره های آلومینیومی: فوق العاده خنک و خشک در گرمترین هوا CLIMACHILL شدیدترین گرما را از بین می برد ، با پارچه های رطوبت گیر مافوق تنفسی و کره های آلومینیومی یک احساس خنک فوری ایجاد می کند ، بنابراین ورزشکاران همیشه بسیار خنک و خشک هستند.

CLIMAPROOF: محافظت در برابر باران ، باد و برف. CLIMAPROOF در شرایط سخت آب و هوایی سخت می شود و همین امر باعث محافظت عالی و تنفسی را برای ورزشکاران در هنگام باد ، باران یا برف می شود و بدن را خشک و راحت نگه می دارد.

CLIMASTORM: محافظت در برابر باد. CLIMASTORM دیواره های باد را با مواد ضد آب ، مقاوم در برابر باد و قابل تنفس خرد می کند ، ورزشکاران را خشک و راحت نگه می دارد.

CLIMALITE: افروزه ها در هر شرایطی عرق را خشک می کنند. افروزه های CLIMALITE عرق پوست ورزشکاران را می گیرند تا در هر مرحله خشک بمانند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *