بازرگانی پوشاک امی, پوشاک استوک(نو), پوشاک اورجینال امی, پوشاک بچه گانه, پوشاک زنانه, پوشاک مردانه, معرفی پوشاک امی

تغییرات و اهداف آینده دار امی استوک

با وبلاگ بازرگانی پوشاک عمده اورجینال امی همراه باشید در ادامه پیرامون تغییرات و اهداف آینده دار امی استوک توضیحاتی ارائه می گردد. همچنین کاربران می توانند با چارت سازمانی بازرگانی امی و شعبه آن در ایران آشنا شوند و ضمنا از وظلایف و نحوه عملکرد کارکنان این مجموعه بزرگ و موفق مطلع شوند.

بیش از یک دهه تجربه

مجموعه امی استوک با سابقه ای بیش از یک دهه در زمینه فروش انواع پوشاک استوک اورجینال مردانه، زنانه و بچگانه و همچنین خرید بدون واسطه و مستقیم آن از برندهای خارجی این فرصت را برای مشتریان فراهم نموده است تا با قیمت های فوق العاده مناسب، پوشاک باکیفیت و مرغوب خریداری نمایند. همچنین بازرگانی پوشاک اورجینال امی به عنوان یک تامین کننده بزرگ پوشاک اورجینال، بخش زیادی از نیاز بازار به پوشاک اورجینال را تامین می کند. این بازرگانی با تجربه و سابقه ای که در حوزه پوشاک اورجینال کسب نموده توانسته است با تنوع پوشاک و لباس اروپایی جوابگوی سلایق مختلف مشتریان باشد.

سوابق درخشان بازرگانی پوشاک عمده اورجینال امی

بازرگانی پوشاک عمده اورجینال امی با 14 سال سابقه درخشان در سطح کشور ایران و عراق، در نظر دارد با ایجاد ساختار بسیار منسجم و با بکارگیری نیروهای انسانی ماهر، واردات پوشاک عمده اورجینال از کشورهای معتبر اروپایی و آمریکایی، ادامه فعالیت خود را بصورت عمده فروشی به انجام رسانده و در آینده ای نزدیک در بسیاری از کشورهای آسیایی و اروپایی نسبت به افتتاح شعبات مختلف گام بردارد.

چارت اداری بازرگانی پوشاک عمده اورجینال

حضور بازرگانی پوشاک عمده اورجینال امی در بازارهای جهانی

بازرگانی پوشاک عمده اورجینال امی با ایجاد ساختار منسجم، تکمیل فرایند ورود مشتری تا تحویل کالا در مقصد، آسانی امور، انتخاب و خرید، راهنمای خرید، ارایه راهکار و مشاوره رایگان پیش از خرید، پشتیبانی و پیگیری مسایل مشتریان عزیز بعد از خرید، گارانتی کیفیت و قیمت محصولات، تلاش دارد تا در بازارهای جهانی سراسر دنیا، رشد و نمو سریع تر داشته باشد.

اولویت بندی های مجموعه بازرگانی پوشاک عمده اورجینال امی

هیئت مدیره مجموعه بازرگانی پوشاک عمده اورجینال امی، تمام تلاش خود را برای تامین پوشاک اورجینال اروپایی و آمریکایی با برند های معتبر و توزیع عادلانه با قیمت بسیار مناسب و پاسخگویی به مسایل مشتریان عزیز را در اولویت کاری خود قرار داده است. همچنین مشتریان عزیز از طریق وب سایت رسمی امی، بخش “صدای مشتریان” می توانند مستقیم با مدیرعامل مجموعه در ارتباط باشند.

وظایف کارکنان و کارشناسان بازرگانی پوشاک عمده اورجینال

مدیر فروش

مدیر فروش که تمام تعهدات و توان خود را در راستای جلب رضایت مشتریان عزیز به کار می برد، تا پاسخگو مشتریان عمده در سراسر ایران عزیز باشد.

سرپرست فروش

سرپرست فروش با هماهنگی های لازم بین مدیر فروش و کارشناسان فروش، و انجام تعهدات همچنین یکی از اعضا تیم اداری مجموعه امی می باشد.

کارشناس فروش

کارشناس فروش که با ارایه عکس، فیلم و مستندات کامل از محصولات تلاش می کند که مشتریان عزیز بهترین انتخاب را بر اساس نیاز داشته باشند.

مدیر مارکتینگ و فناوری

مدیر مارکتینگ که وظیفه جمع آوری بانک اطلاعاتی و داده های مفید و ایجاد بستر سالم فناورانه بین مشتریان و بخش فروش و اطلاع رسانی های لازم در راستای تامین رضایت مشتریان عزیز را بر عهده دارد.

کارشناس مارکتینگ

این شخص وظیفه همکاری و پاسخگویی سریع به مشتریان عزیز قبل از ورود مشتری به بخش فروش، تولید محتوی الکترونیکی، پخش مستندات لازم محصولات را بر عهده دارد. همه کارکنان مجموعه همواره در تلاشند تا بتوانند رضایت دوستان و مشتریان گرامی را جلب نمایند.

مدیر اداری و مالی

مدیر اداری و مالی با کنترل حوزه فعالیت خود و همکاران زیر مجموعه تلاش می کند معاملات مالی، پرداخت ها و پیگیری های لازم بعد از خرید به رضایت مشتریان عزیز منجر گردد.

حسابدار و اموال دار

حسابداری که مسئول اموال شخصی است تمام تلاش خود را برای صحت سنجی مالی مشتریان عزیز انجام داده تا دوستان در کمترین زمان ممکن مسایل مالی خود را با مجموعه بازرگانی پوشاک عمده اورجینال امی به تفاهم برسانند.

مسول انبار ‌و مرسوله

مسول انبار و مرسوله با دست گرفتن امور کنترل انبار کالا ها و بسته بندی سریع و دقیق آنها ‌و تحویل به واحد توزیع کالا، تلاش می نماید که خرید دوستان سر وقت آماده و توزیع گردد.

در مقاله بعدی چارت سازمانی مجموعه بازرگانی پوشاک عمده اورجینال امی در کشور همسایه عراق مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *