بازرگانی پوشاک امی, پوشاک استوک(نو), پوشاک اورجینال امی, پوشاک بچه گانه, پوشاک زنانه, پوشاک مردانه

10 مدل پیراهن مردانه که حتماً باید داشته باشید

10 مدل پیراهن مردانه که حتماً باید داشته باشید

10 مدل پیراهن مردانه که حتماً باید داشته باشید را در این مقاله مورد بررسی قرار می دهیم.

در حال حاضر، پیراهن مردانه به عنوان متداول ترین لباس مردانه بسیار محبوب و مرسوم است به طوری که استفاده از پیراهن برای افراد هیچ محدودیت سنی ندارد. همچنین لباس مردانه انعطاف پذیری بالایی دارد به طوری که می توانیم به پیراهن کلاسیک، پیراهن فلانل، پیراهن تارتان، پیراهن رسمی، پیراهن یقه کوبایی اشاره کنیم. با این مقاله همراه باشید در ادامه مطلب به معرفی مدل های مختلف پیراهن مردانه می پردازیم.

دسته بندی پیراهن مردانه

انتخاب پیراهنی شیک که به استایلتان بیاید، تاثیر زیادی در جذابیت ظاهر دارد بنابراین شناخت انواع پیراهن مردانه به آقایان این امکان را می دهد که در هنگام خرید و ست نمودن پیراهن با سایر لباس ها دغدغه ای نداشته باشند. به طور کلی می توانیم پیراهن‌های مردانه را به دو دسته پیراهن‌های رسمی و پیراهن‌های غیررسمی تقسیم بندی کنیم.

پیراهن رسمی مردانه

پیراهن رسمی شامل انواع رنگ پیراهن مردانه که هیچ طرح خاصی ندارند، می شود. همچنین هیچ تفاوتی ندارد که این پیراهن‌ها تک‌رنگ روشن یا تیره باشند بلکه مهم این است که پیراهن های رسمی در استایل‌های رسمی به خصوص با کت و شلوار زیبایی خود را به خوبی به نمایش می‌گذارند. توجه داشته باشید که پیراهن‌‌هایی از جنس پنبه و پارچه‌هایی که چروک‌پذیر هستند، انتخاب مناسبی برای استایل های رسمی محسوب نمی‌شوند.

پیراهن غیررسمی مردانه

پیراهن های غیررسمی مردانه برای استایل های روزانه بسیار مناسب هستند و معمولا پیراهن‌های یک جیب در دسته لباس‌های غیررسمی قرار می‌گیرند. آقایان می توانند پیراهن‌ های غیررسمی مردانه‌ای را‌‌‌‌‌‌‌‌ که پایین آن‌ها به صورت هلالی دوخته شده است، را روی شلوار بیاندازند و با این سبک، یک استایل اسپرت و خاص را برای خود رقم بزنند.

پیراهن های غیررسمی مردانه معمولا از پارچه‌های پنبه‌ای دوخته می شوند و چون این پارچه‌ها سبک هستند و امکان تنفس دارند، انتخاب مناسبی برای استفاده روزانه به شمار می روند.

همچنین پیراهن غیررسمی فقط شامل پیراهن اسپرت نمی شود بلکه در میان پیراهن‌های غیررسمی برخی از آن‌ ها با دوخت دو جیب ظاهر و استایل اسپرت‌تری دارند و اغلب در رنگ های روشن به فروش می رسند و به راحتی با انواع شلوار جین و کفش‌های کتانی ست می‌شوند.

معرفی انواع پیراهن مردانه

اگر در کمد لباس هایتان طیف متنوعی از پیراهن در دسترس است و همواره آنها را با سایر لباس ها و متناسب با استایل و سلیقه خود ست می کنید، توصیه می کنیم که از آن‌ها به خوبی نگهداری کنید، در غیر اینصورت از فرم و استایل زیبای پیراهن چیزی باقی نمی‌ماند.

همچنین برای داشتن یک استایل خاص و شیک صرفا نمی توانید به پوشیدن یک پیراهن رسمی یا غیررسمی اکتفا کنید بلکه باید به نحوه ست کردن انواع پیراهن با انواع کفش و شلوار نیز توجه کنید.

 1_ پیراهن مردانه اکسفورد

این مدل پیراهن مردانه شباهت زیادی به پیراهن کلاسیک دارد با این وجود در بافت و ضخامت با هم تفاوت دارند. این پیراهن از بافت فشرده تری برخوردار است و همین موضوع باعث افزایش وزن آن شده است. پیراهن مردانه اکسفورد برای فصل خنک سال مناسب است ولی استفاده از آن در فصل تابستان پیشنهاد نمی شود.

ویژگی های پیراهن مردانه اکسفورد

یکی از ویژگی‌های بارز پیراهن اکسفورد وجود دکمه های نگهدارنده یقه است. توجه داشته باشید همه پیراهن های مردانه اکسفورد دارای دکمه های نگهدارنده یقه هستند و به شما کمک می کنند یقه را ثابت نگه دارید. همچنین این نوع پیراهن دارای یک استایل نیمه رسمی است و چون بافت آن کمی براق به نظر می‌رسد گزینه مناسبی برای مجالس غیر رسمی، میهمانی و دورهمی های دوستانه به شمار می رود.

 2_پیراهن آستین کوتاه یقه دار

پیراهن آستین کوتاه یقه دار انتخاب مناسبی برای فصل تابستان محسوب می شود. آقایان می توانند این مدل پیراهن را  با انواع شلوارک و شلوار ست کنند. البته می توانید پیراهن آستین کوتاه یقه دار را با انواع کتانی های سبک و کفش های تابستانی نیز ست کنید.

3_ پیراهن یقه ماندرین

از این پیراهن به عنوان پیراهن یقه باندی نیز نام برده می شود. آقایان می‌توانند این پیراهن را با یک دست کت و شلوار شیک ست نمایند. همچنین می توانند متناسب با سلیقه و استایل خود پیراهن یقه ماندرین را با شلوار جین و استایل های اسپرت ست کنند.

4_ پیراهن چهار خانه بوفالو

پیراهن چهارخانه بوفالو یا بافلو جزء پیراهن های محبوب و خوش استایل مردانه محسوب می‌شود که اغلب در فصول سرد سال مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع پیراهن نسبت به پیراهن چهارخانه ای پنجره های دارای طرح های کوچکتری است و خطوط در این نوع پیراهن معمولا با رنگ های آبی و قرمز طراحی شده است.

ست نمودن پیراهن چهار خانه بوفالو

این مدل پیراهن برای استایل های اسپرت و استایل‌های کژوال بسیار مناسب است همچنین برای مجالس غیررسمی و استفاده‌ روزمره نیز انتخاب مناسبی محسوب می‌شود. استفاده از این مدل پیراهن برای فضاهای رسمی توصیه نمی شود، با این وجود آقایان می توانند این مدل پیراهن را با انواع بوت ست کنند.

 5_ پیراهن چهارخانه فلانل

پیراهن های فلانل اغلب در استایل های زمستانی کاربرد دارند. توجه داشته باشید این نوع پیراهن اغلب با پیراهن‌ مردانه تارتان اشتباه گرفته می‌شود که آن هم به خاطر شباهت طرح‌های این دو به هم می باشد. پیراهن چهارخانه فلانل بسیار لطیف است و در ضخامت های مختلف عرضه می شود.

ویژگی های پیراهن چهارخانه فلانل

پیراهن چهارخانه فلانل بسیار سبک و راحت است. البته از پارچه فلانی در دوخت انواع روتختی، تن پوش خواب و پتو نیز استفاده می شود. پارچه هایی که از آن برای دوخت پیراهن چهار خانه فلانل مردانه استفاده می شود دارای ضخامت کمتری هستند. این مدل پیراهن برای استایل های فصول سرد سال مناسب است.

نحوه ست نمودن پیراهن چهار خانه فلانل

این مدل پیراهن مردانه اغلب با کت های اسپرت و کاپشن ست می شود. اگر جزء طرفداران استایل اسپرت هستید پیشنهاد می کنیم که پیراهن چهارخانه فلانل را با شلوار جین و کفش های اسپرت ست کنید. آقایان می توانند زیر این نوع پیراهن یک تیشرت بپوشند و روی آن نیز از یک کاپشن اسپرت استفاده کنند. طراحی زیبای این نوع پیراهن مردانه باعث شده که به آسانی با سایر لباس های مردانه ست شود. توجه داشته باشید این پیراهن را در محیط های غیر رسمی بپوشید چون طرح های موجود در پیراهن و رنگهای شاد این مدل پیراهن برای محیط های رسمی مناسب نیستند.

 6_ پیراهن چهار خانه پنجره‌ای

طرح این پیراهن به گونه ای است که خانه های موجود در این پیراهن نسبت پیراهن های دیگر بسیار بزرگتر است همچنین بین چهارخانه ها، خطوط عمودی و افقی پهنی وجود دارد و به همین دلیل از این پیراهن به عنوان پیراهن چهارخانه پنجره ای مردانه نام می برند.

پیراهن محبوب آقایان

پیراهن چهارخانه پنجره‌ای مردانه هرگز از مد نمی‌افتد. همچنین در کشور ما این پیراهن به پیراهن محبوب آقایان تبدیل شده است. آقایان می توانند با توجه به رنگ پس زمینه پیراهن، شلوار مناسبی را برای ست شدن با آن انتخاب کنند. پیراهن چهارخانه پنجره ای برای موقعیت های غیر رسمی مناسب تر است بنابراین پیشنهاد می کنیم این مدل پیراهن مردانه با شلوار کتان یا شلوار جین ساده ست شود.

7_ پیراهن چهارخانه تارتان

طراحی این مدل پیراهن مردانه شامل الگویی از نوارهای متقاطع است و تفاوت آن با سایر پیراهن های مردانه در تنوع رنگ پیراهن چهارخانه تارتان می باشد. آقایان می توانند این پیراهن را با رنگ های ساده ست نمایند همچنین استفاده از این پیراهن برای استایل روزمره بسیار مناسب است.

8_ پیراهن یقه کوبایی

اگر طرفدار استایل های رنگارنگ و متفاوت هستید پیشنهاد می کنیم که از پیراهن یقه کوبایی استفاده کنید. پیراهن یقه کوبایی معمولاً دارای رنگبندی های مختلف و مدل های شلوغ و متفاوت می باشد البته این مدل پیراهن معمولاً دارای یقه باز و کمی پهن می باشد. پیراهن یقه کوبایی را معمولا با شلوار مام فیت ست می کنند.

 9_ پیراهن کمبری

توجه داشته باشید در بسیاری از موارد افراد پیراهن کمبری را با پیراهن مردانه جین اشتباه می گیرند چون بافت و رنگ پیراهن کمبری به بافت و رنگ پیراهن جین شباهت زیادی دارد، با این وجود باید توجه داشته باشید که بافت پیراهن های کمبری از لحاظ وزنی سبک تر از بافت پیراهن های جین است. پیراهن کمبری همانند پیراهن های جین مردانه بسیار انعطاف پذیر هستند به طوری که با لباس های مختلف  قابلیت ست شدن دارند و شما می توانید آنها را با انواع شلوار یا اکسسوری ست کنید.

10_ پیراهن مردانه کتان

پارچه کتان بسیار مقاوم است و از دوام خوبی برخوردار است، البته این پارچه دارای تمام خصوصیات و ویژگی های پارچه های پنبه ای مانند چروک پذیری و آبرفت می باشد. از پارچه کتان برای دوخت انواع کت و شلوار، مانتو، پیراهن مردانه و دامن استفاده می شود. لازم به ذکر است که تولید کتان بسیار گران تر از پنبه است به همین خاطر در بسیاری از موارد کتان را با پنبه ترکیب می کنند تا هزینه تولید آن کاهش پیدا کند.

اگر به دنبال یک لباس مناسب برای استایل های تابستانی خود هستید پیشنهاد می کنیم پیراهن مردانه کتان را در لیست لباس های محبوب خود قرار دهید. پارچه کتان تنفس پذیر است به طوری که هوا به راحتی از آن عبور می کند بنابراین همواره پوست را خنک نگه می دارد. آقایان می توانند پیراهن کتان خود را با شلوار های کتان و کفش های کتانی سفید ست کنند. پیراهن مردانه کتان حتی برای محیط منزل نیز بسیار راحت و سبک است و برای زمان استراحت در خانه مناسب است بنابراین آقایان در کمد لباس های خود به یک یا دو پیراهن کتان نیاز دارند.

بازرگانی پوشاک عمده امی

در بازرگانی پوشاک عمده امی مجموعه متنوعی از پوشاک اورجینال به فروش می رسد. همچنین در این بازرگانی شما می توانید پوشاک مورد نیاز خود را به صورت عمده، کیلویی و پک های عددی خریداری نمایید. از طریق بازرگانی پوشاک اورجینال عمده امی می توانید پوشاک اورجینال را با بهترین کیفیت و مرغوب ترین دوخت و همچنین مناسب ترین قیمت خریداری نمایید.

یک خرید مقرون به صرفه

خرید از این بازرگانی یک خرید متفاوت و کاملا مقرون به صرفه محسوب می شود بنابراین اگر دارای فروشگاه عرضه کننده پوشاک هستید پیشنهاد می کنیم که به بازرگانی پوشاک اورجینال امی سر بزنید، شما می توانید پوشاک مورد نیاز فروشگاه خود را از این بازرگانی تامین نمایید. یکی از ویژگی های بارز این بازرگانی ارائه محصولات باکیفیت از بهترین و معتبرترین برندهای اورجینال جهانی پوشاک می باشد.

پیراهن مردانه پک دار ترک Lacoste-polo

این محصول در پک 44 عددی و با تنوع طرح و رنگ عرضه می شود. دوخت عالی و استایل زیبا از ویژگی های بارز پیراهن مردانه برند lacoste_polo محسوب می شود. این محصول در سایزبندی s الی xxl عرضه می گردد.

پیراهن مردانه MOSS

این محصول در بازرگانی پوشاک اورجینال امی به صورت پک 6 عددی و سایزبندی M  الی XL عرضه می گردد. اگر دنبال خرید پیراهن های مردانه خوش استایل و خوش طرح هستید، پیراهن های مردانه برند MOSS انتخاب مناسبی محسوب می شوند.

پیراهن مردانه پریمارک

یکی از محصولات باکیفیت و مرغوب بازرگانی پوشاک اورجینال امی، پیراهن مردانه پریمارک است که بسیار خوش دوخت بوده و از استایل مناسبی برخوردار است. این پیراهن از کتان ساخته شده و بسیار نرم و لطیف است. این پوشاک مردانه در سه طرح و رنگ متفاوت و با قیمت فوق العاده مناسب به فروش می رسد.

پیراهن مردانه برند پریمارک بسیار سبک و راحت است و کاملا ضد حساسیت می باشد بنابراین برای افرادی که دارای پوست حساس هستند، انتخاب مناسبی محسوب می شود. این مدل پیراهن مردانه دارای طرح پارچه فلانل است و به صورت پک 9 عددی و سایزبندی S الی XL عرضه می گردد.

کلام آخر

وجود مدل های شیک و جذاب پیراهن باعث شده تا جوابگوی هر نوع سلیقه ای باشند به همین خاطر پیراهن به یکی از لباس های محبوب و کاربردی آقایان تبدیل شده است. پیراهن های مردانه یا ساده هستند یا دارای طرح های راه راه و چهار خانه می باشند.

در حال حاضر، تنوع طرح و جنس در مدل های مختلف پیراهن مردانه، بسیار گسترده و قابل توجه است به همین خاطر شناخت دقیق و کامل مدل های پیراهن مردانه، شرایط را برای انتخاب بهترین پیراهن که مطابق با استایل شما باشد را فراهم می کند.

 

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *