بازرگانی پوشاک امی, پوشاک استوک(نو), پوشاک اورجینال امی, پوشاک بچه گانه, پوشاک زنانه, پوشاک مردانه

کیسه خواب بچگانه

کیسه خواب بچگانه یکی از وسایل مورد نیاز نوزاد و حتی کودکان به حساب می آید. شاید در همین ابتدای مقاله از خود بپرسید که کیسه خواب و لزوم استفاده از آن چیست؟ با ما همراه باشید تا در ادامه به توضیحاتی پیرامون کیسه خواب نوزاد و کودک بپردازیم.

خرید کیسه خواب

خرید-کیسه-خواب
خرید-کیسه-خواب

در هنگام خرید سیسمونی کودک غالبا به رنگ و طرح البسه و پوشاک مورد نیاز کودک توجه می شود. در حالی که کیفیت و جنس لوازم مورد نیاز کودک در اولویت قرار دارد. همچنین باید وسایلی برای کودک انتخاب شود که سلامت و امنیت کودک را به خطر نیندازد. برخلاف تصور اکثریت، کیسه خواب تنها مختص به نوزادان نمی باشد بلکه برای کودکان بالای 3 سال نیز کاربرد دارد.

کیسه خواب و ضرورت استفاده از آن

ضرورت استفاده از کیسه خواب

نوزاد تازه متولد شده در هنگام خواب نیز به مراقبت بیشتری نیاز دارد. بنابراین انتخاب لوازم و سیسمونی کودک نیاز به دقت و توجه بسیاری دارد. مادران در فصول سرد خصوصا در هنگام خواب بارها با این نگرانی مواجه هستند که نوزاد در حین خواب با حرکات دست و پا پتو را کنار بزند و همین موضوع باعث سرما خوردگی وی شود. با قرار دادن کودک در کیسه خواب این مشکل را می توانید به حداقل برسانید.

همچنین…

برای اینکه نوزادتان خواب راحتی داشته باشد کیسه خواب بهترین گزینه انتخابی به شمار می رود. استفاده پتو برای کودکان زیر یک سال می تواند خطراتی به همراه داشته باشد. چون اگر پتو روی صورت کودک بیفتد وی نمی تواند آن را کنار بزند بنابراین کیسه خواب می تواند به عنوان یک پوشش مناسب و امن به حساب آید.

پتوهای پوشیدنی؟

پتوهای پوشیدنی
پتوهای پوشیدنی

پتوهای پوشیدنی عنوان دیگری است که به کیسه خواب ها داده شده است. کیسه خواب ها با استفاده از زیپ باز و بسته می شوند. کیسه خواب های آستین دار برای فصول سرد و کیسه خواب های بدون آستین برای فصول گرم مناسب تر می باشند. این کیسه خواب ها مانند کیسه طراحی شده اند و از پارچه های مختلفی از قبیل پشم، پنبه و غیره در تهیه آنها استفاده می شود.

کیسه خواب و کاهش خواب پرخطر

والدین با انتخاب لباس کودک باید به یک سری از معیارها توجه کنند. کیسه خواب هم از این مقوله مستثنی نمی باشد. همانطور که در مطالب فوق مطرح شد که کیسه خواب ها برای پوشاندن نوزاد مناسب تر هستند چون ایمنی نوزاد را تأمین می کنند. جنب و جوش نوزادان بالای یک سال باعث می شود که در هنگام خواب پتو از روی آنها کنار برود و بدن نوزاد در معرض هوای سرد قرار بگیرد. با استفاده از کیسه خواب این مشکلات مرتفع می شود و نوزاد از خواب راحت تری برخوردار خواهد بود.

فروشگاه بزرگ پوشاک امی

فروشگاه بزرگ پوشاک امی با عرضه انواع کیسه خواب در برندهای شناخته شده و مطرح، کیفیت را به مشتریان ارائه می دهد. با خرید این محصول ما به والدین اطمینان می دهیم که دیگر نگران نحوه خواب کودک در شب نخواهند بود. کیسه خواب ضمن فراهم آوردن خوابی راحت و آرام برای کودک، احتمال خواب پر خطر و همچنین احتمال ابتلا به سندرم مرگ ناگهانی نوزاد را به حداقل می رساند.

کیسه خواب بچگانه برند لوپیلو

این کیسه خواب ها از پنبه ساخته شده اند و در چندین رنگ و سایز موجود می باشند. بافت تنظیم کننده دما و فوق العاده بادوام و سبک، از ویژگی های بارز این محصول به شمار می رود. همچنین کیسه خواب های برند لوپیلو دارای قدرت بالای جذب رطوبت هستند و پس از شستشو نیاز به اتوکشی ندارند.

 کیسه-خواب-بچگانه-برند-لوپیلو
کیسه-خواب-بچگانه-برند-لوپیلو

فرم و شکل ظاهری کیسه خواب بچگانه

همانطور که در تصاویر فوق قابل مشاهده است، کودک داخل کیسه خواب قرار دارد و با حرکت و پیچ و تاب کودک هیچ قسمتی از کیسه خواب روی کودک نخواهد افتاد. همچنین سر کودک به راحتی حرکت می کند و تنفس نوزاد به خوبی انجام می گیرد.

یکی دیگر از مزیای استفاده از کیسه خواب، ثابت نگه داشتن درجه حرارت است. والدین باید به یاد داشته باشند که متناسب با دمای هوای اتاق، به انتخاب کیسه خواب مبادرت ورزند. بدین صورت که هر چه اتاق کودک گرمتر باشد باید از یک کیسه خواب با ضخامت کمتر استفاده کرد و بالعکس.

کیسه خواب بچگانه برند مرادیسو

کیسه خواب مرادیسو

کیسه خواب بچگانه برند مرادیسو از پنبه ساخته شده است. دارای بافت تنظیم کننده دما است. این کیسه خواب ها زیپ دار و ضد حساسیت هستند و همچنین قابلیت شستشو و اتوکشی دارند.

کیسه خواب بچگانه برند کیابی

کیسه-خواب-بچگانه-برند-کیابی
کیسه-خواب-بچگانه-برند-کیابی

جنس و نوع کیسه خواب برای نوزادان باید به گونه ای باشد که از نرمی و ضخامت کافی برخوردار بوده و کاملا ضد حساسیت باشد.

لباس مناسب برای کودک در هنگام استفاده از کیسه خواب

زمانی که نوزاد داخل کیسه خواب قرار دارد متناسب با دمای اتاق به او لباس بپوشانید. با گرم شدن هوا پوشاندن یک لباس پنبه ای آستین کوتاه به نوزاد، می تواند بهترین انتخاب ممکن باشد. در حالی که با سرد شدن هوا می توانید از لباس های ضخیم تری برای پوشاندن نوزاد استفاده کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *