بازرگانی پوشاک امی, پوشاک استوک(نو), پوشاک اورجینال امی, پوشاک بچه گانه, پوشاک زنانه, پوشاک مردانه

نکات کلیدی انتخاب لباس برای قد بلندها

نکات کلیدی انتخاب لباس برای قد بلندها

نکات کلیدی انتخاب لباس برای قد بلندها موضوعی جذاب و در عین حال خواندنی است. پیشنهاد می کنیم که با این مقاله همراه باشید در ادامه مطلب پیرامون ست نمودن لباس های مختلف برای بانوان قد بلند توضیحاتی ارائه می گردد.

نکات کلیدی انتخاب لباس برای بانوان قد بلند

به عنوان یک فرد قد بلند اگر می خواهید قد بلند بودن خود را به رخ دیگران بکشید یا اینکه دوست دارید کمی کوتاه تر به نظر برسید بهتر است با این مقاله همراه باشید. اینکه چطور می خواهید لباس های خود را با هم ست نمایید و برای خود یک استایل شیک را رقم بزنید به سلیقه و سبک پوشش شما بستگی دارد.

استفاده از کفش های صندل

اگر دوست دارید که قد شما کوتاه تر به نظر برسد می توانید از کفش های تخت و همچنین مانتوهایی با رنگ های متضاد استایل خود استفاده کنید. همچنین شما می توانید صندل های تخت را با یک شلوار راسته یا مانتوهای نسبتا بلند با رنگ های براق ست کنید. همچنین شما می توانید در استایل های زمستانی خود از چکمه های بلند استفاده کنید و آن را با رنگ شلوار خود ست نمایید.

استفاده از کت برای خانم های قد بلند

پوشیدن کت برای خانم هایی که از اندام کشیده و بلندی برخوردار هستند بسیار مناسب است. شما می توانید بلوزهایی با دور کمر تنگ را با کت های مورد نظر خود ست کنید. البته بهتر است از لباس هایی استفاده کنید که دارای آستین های زنگوله ای هستند چون این نوع آستین حجم اضافی به بازو های شما می دهد و استایل شما را زیباتر می کند. شما می توانید از یک کت بلند خوش دوخت یا یک ژاکت نیز در استایل خود استفاده کنید.

پوشیدن شلوار مناسب برای افراد قد بلند

اگر جزو افراد قدبلند محسوب می شوید شما می‌توانید در استایل خود از انواع مختلف شلوار استفاده کنید. توجه داشته باشید با پوشیدن شلوارهایی که کمی گشاد هستند استایل شما بهتر خواهد شد. از شلوار بگ در استایل خود استفاده کنید. استفاده از این مدل شلوار باعث می‌شود که کشیدگی پاهای بلند شما کمتر به نظر بیاید. شلوار مشکی بگ انتخاب مناسبی برای استایل شیک شما محسوب می شود.

انتخاب دامن برای افراد قد بلند

برای اینکه از یک استایل شیک و زیبا برخوردار باشید بهتر است که از دامن هایی استفاده کنید که به شکل A هستند. همچنین پوشیدن ماکسی برای افراد قد بلند نیز انتخاب مناسبی محسوب می شود. توجه داشته باشید که استفاده از دامن های خیلی بلند قد شما را بلندتر نشان می دهد پس سعی کنید در ست کردن دامن با لباس هایتان نهایت دقت را به خرج دهید.

استفاده از اکسسوری و کفش مناسب برای خانم های قد بلند

به عنوان یک بانوی قد بلند بهتر است در استایل خود خاص و منحصربه فرد باشید، شما می توانید با استفاده از اکسسوری های متفاوت یک استایل چشمگیر را برای خود خلق نمایید. پیشنهاد می کنیم از گردنبند های درشت و بلند استفاده کنید. همچنین اگر دارای بازو های بلندی هستید می توانید آن را با دستبند های بزرگ زیباتر نمایید.

کیف های بزرگ انتخاب مناسبی برای استایل های بانوان قد بلند شیک پوش محسوب می شوند. در مورد کفش بهتر است از کفش هایی با پاشنه های تخت و نهایتا پاشنه های یک سانتی استفاده کنید تا ظاهر آراسته شما همچنان زیبا و جذاب باشد.

استفاده از لباس ماکسی

اگر تمایل دارید که در استایل های خود لباس ماکسی بپوشید باید به یکسری از نکات توجه کنید چون لباس ماکسی احتمالاً قد شما را کشیده تر کرده و احتمالاً شما را بلند تر نشان می دهد.  یقه V نیز نسبت به سایر مدل های یقه، قد شما را بلند تر از چیزی که هست نشان می دهد. بنابراین اگر قصد پوشیدن لباس ماکسی دارید باید یک لباس ماکسی چاپی با طرح های شلوع برای تابستان انتخاب کنید تا شما را بلندتر از حد معمول نشان ندهد. لباس ماکسی در کنار صندل، کیف دستی و گوشواره های حلقه ای یک ترکیب عالی را برایتان رقم می زند.

انتخاب یک پیراهن مناسب برای خانم های قد بلند

هنگام خرید پیراهن باید مطمئن شوید که شانه ها در جای مناسب قرار گرفته اند و آستین ها نیز به اندازه کافی بلند هستند. اگر در تناسب آستین ها مشکل وجود داشته باشد، می توانید آن ها را به سمت بالا تا بزنید تا طوری به نظر برسند که انگار قرار است آستین های لباس سه ربعی باشند.

از مانتوی مناسب استفاده کنید

به عنوان یک بانوی شیک پوش و خوش سلیقه اگر دارای قد بلند هستید پیشنهاد می کنیم مانتوهایی را استفاده کنید که قدشان تا زانو یا بلندتر باشد، مانتوهای خیلی کوتاه مناسب شما نیستند چرا که پاهایتان را بلندتر از آن چیزی که هستند نشان داده و در نتیجه توازن اندامتان را به هم می زنند.

 چه لباس هایی نباید بپوشم؟

به عنوان یک بانوی قد بلند بهتر است از پوشیدن برخی از لباس ها در استایل خود صرف نظر کنید به طور مثال بهتر است از پوشیدن ژاکت های کوتاه، لباس های راسته و بلند بدون برش، لباس هایی با کمری افتاده، کراپ تاپ های خیلی کوتاه و لباس هایی با یقه بلند یا چین دار خودداری کنید. بهتر است لباس هایی خریداری کنید که دارای آستین های سه ربع هستند و از پوشیدن لباسی که دارای آستین های کوتاه و یا آستین های بلند تر از سه ربع است، صرفنظر کنید. همچنین بهتر است بلوز های کوتاه در استایل شما جایی نداشته باشند چون پوشیدن آنها نه تنها به خوش استایل بودنتان کمک نمی کند بلکه قد شما بلندتر نشان داده می شود.

در مجموع برای انتخاب لباس مناسب و خلق یک استایل متفاوت باید با فرم بدن خود آشنا باشید. سپس باید بدانید کدام لباس ها و کدام برند ها برای افراد قد بلند مناسب تر می باشند. انتخاب لباس برای قد بلند ها سخت نخواهد بود اگر بدانید که دقیقاً به چه لباسی نیاز دارید و چه استایلی را می پسندید، ضمنا با رعایت نکات مطرح شده در این مقاله می توانید به راحتی لباس مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *