بازرگانی پوشاک امی, پوشاک استوک(نو), پوشاک اورجینال امی, پوشاک بچه گانه, پوشاک زنانه, پوشاک مردانه

نورث فیس

نورث فیس یا The North Face نام یک برند تولیدی لباس ورزشی آمریکایی است. این برند در زمینه ی تولید انواع لباس ، کیف و کفش ورزشی فعالیت دارد. اگر بخواهیم به دل کوهستان برویم و تجربه ای لذت بخش از کوهپیمایی خود داشته باشیم ، یا اینکه در یکی ارز پیست های بین المللی کشور بخواهیم اسکی بازی و اسنو بورد سواری انجام دهیم حتما به لباس و تجهیزاتی نیاز داریم که بشود با آن ها لذت آن را چندین برابر کنیم.

به همین خاطر باید از تجهیزاتی استفاده کنیم که مطمئن و کارآمد هستند و در عین حال می توان از تکنولوژی های روزی که در آن ها استفاده شده است بهره برد. حال اینکه برند نورث فیس واقعا می تواند این نیاز ها را به طور کامل پوشش دهد.

برند نورث فیس در سال 1968 به منظور تامین لباس های مورد نیاز کوهنوردان تاسیس شد. لوگوی نورث فیس از کوهی به نام Half Dome به معنای قله ی نصف و نیمه گرفته شده است که این کوه در پارک ملی یوزمایت واقع در ایالت کالیفرنیای آمریکا واقع شده است.

در اواخر دهه ی 1990 این برند فعالیت خود را گسترش داد و با هدف تولید لباس های خیابانی، فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرد. محبوبیت این برند تا جایی پیش رفت که در اوایل صده ی بیستم به سمبلی برای لباس های خیابانی تبدیل شد. این برند در سال 2000 به وسیله ی VF Corporation خریداری شد.

VF Corporation یک شرکت آمریکایی است که در زمینه ی لباس و کفش فعالین دارد. این شرکت در سال 1899 افتتاح شد و علاوه بر نورث فیسصاحب امتیاز برندهایی از جمله Timberland، JonSport ، Eastpak و چندین برند دیگر است.

برند نورث فیس فعالیت خود را با ایجاد مغازه ای خرده فروشی و فروش تجهیزات کوهنوردی در شهر سانفرانسیسکوی ایالت کالیفرنیا آغاز کرد.

تاریخچه ی

برند نورث فیس فعالیت خود را با ایجاد مغازه ای خرده فروشی و فروش تجهیزات کوهنوردی در شهر سانفرانسیسکوی ایالت کالیفرنیا آغاز کرد. این برند توسط داگلاس فامکینز و همسرش سوزی تامکینز تاسیس شد. این برند بعد از دو سال به وسیله ی کینیث هاپ کلوپ خریداری شد. بعد ها در سال 2000 شرکت معروف VF Corporation برند نورث فیس را با قیمت 25 نیلیون دلار خریداری کرد و به تنها مالک این برند تبدیل شد.

همان طور که بیان شد نورث فیس با توجه به این که با ورزش های مربوط به کوه فعالیت خودش را آغاز کرد لوگوی خودش را از کوهی اقتباس کرد ، که قله ی آن کوه نصفه است

توسعه فعالیت

برند نورث فیس در دهه ی 1980 فعالیت کاری خود را توسعه داد و علاوه بر تجهیزات کوهنوردی، این بار به سراغ یکی دیگر از ورزش هایی رفت که ارتباط تنگاتنگی با کوه و کوهستان دارد. این بار نورث فیس به سراغ ورزش اسکی رفت و لباس ها و تجهیزات مورد نیاز این ورزش را تولید کرد و توانست در این زمینه نیز طرفداران زیادی را برای خود ایجاد کند. در اواخر همین دهه بود که این بار اقدام به تولید کیسه خواب ، کوله پشتی و چادر کرد.

در دهه ی 1990 بود که نورث فیس با معرفی فناوری Tekware خدمت جدیدی را به علاقه مندان و ورزشکاران ورزش های کوهستانی اراده داد. بعدها هم با ایجاد خط تولید کفش مخصوص توانست
دفتر مرکزی نورث فیس در شهر Alameda در ایالت کالیفرنیا در کنار دیگر شرکت تحت نظرVF Corporation قرار داده شد. در سال 2020 دفتر مرکزی آن به شهر دنور ایالت کلورادو منتقل شد.

نورث فیس مخاطبان وسیعی را در نظر گرفته است و به همین خاطر هم مردان و هم زنان و صد البته کودکان و نوجوانان نیز جزو دایره ی کسترده ی این برند قرار می گیرند.

در سال 1966 بود که دو نفر از علاقه مندان به پیاده روی تصمیم گرفتند که رویاهای خود را دنبال کنند و به همین منظور تصمیم گرفتند تا در زمینه ی ورزش های مورد علاقه ی خود اقدام به ایجاد یک مغازه کنند.

نورث فیس از زبان خودش

در سایت رسمی برند نورث فیس با آدرس www.thenorthface.com نکات قابل توجهی از زبان خود شرکت وجود دارد که در ادامه آن را برای شما بازگو خواهیم کرد.

در سال 1966 بود که دو نفر از علاقه مندان به پیاده روی تصمیم گرفتند که رویاهای خود را دنبال کنند و به همین منظور تصمیم گرفتند تا در زمینه ی ورزش های مورد علاقه ی خود اقدام به ایجاد یک مغازه کنند. زن و شوهری که با تاسیس این مغازه گامی نوین در زمینه ی تولید لباس ورزش های کوهستانی برداشتند.

نورث فیس خود را حامی محیط زیست می داند و بر این باور است که اکتشافات در دل طبیعت تمامی ندارد. نورث فیس می گوید هر انسان می تواند یک نگهبان برای طبیعت باشد و با محافظت از طبیعت، این سرمایه ی مهم را به نسل های بعدی نیز منتقل کند.

نورث فیس با بیش از 50 سال از بازگشایی اولین مغازه اش اکنون به یکی از معروف ترین و وسیع ترین تولید کننده ی لباس و تجهیزات ورزش های کوهستانی مبدل شده است و به این افتخار می کنند که اولین انتخاب در بین کوهنوردان ، اسکی بازان ، سنگ نوردان ، دوندگان استقامتی ، اسنوبرد سواران و ماجراجویان است.

نورث فیس بر این باور است که با وجود اینکه نمی توان 50 سال آینده را پیش بینی کرد اما آن ها همواره برای بهبود کیفیت محصولات خودش خدماتی کم نظیر به مشتریانش ارائه دهد و معتقد است که با تولیدات خود توانسته مرزهای اکتشاف را پشت سر بگذارد و گامی موثر در سبک ورزش های کوهستانی ایجاد کند.

این بار نوبت شماست که نظر خود در مورد این برند برای مخاطبان مجموعه ی بزرگ امی بیان کنید. با بیان دیدگاه خودتان در قسمت نظرات در مورد موضوع مقاله ، ما را خوشحال خواهید کرد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *