بازرگانی پوشاک امی, پوشاک استوک(نو), پوشاک اورجینال امی, پوشاک بچه گانه, پوشاک زنانه, پوشاک مردانه

نحوه ست نمودن هودی اورسایز

نحوه ست نمودن هودی اورسایز

ست نمودن هودی اورسایز با سایر لباس ها به عنوان یک استایل محبوب بسیار طرفدار دارد با وجود این برخی از افراد پوشیدن هودی اورسایز را باعث شلخته شدن استایل خود می دانند بنابراین اغلب از پوشیدن آن صرفنظر می کنند.

پوشیدن هودی اورسایز

اگر به پوشیدن لباس های اورسایز علاقه دارید و هودی های اورسایز به یکی از آیتم های اصلی استایلتان تبدیل شده است، پیشنهاد می کنیم که با وبلاگ بازرگانی پوشاک عمده امی همراه باشید، در این مقاله قصد داریم به 7 روش برای پوشیدن هودی اورسایز اشاره کنیم.

پوشیدن لباس های اورسایز در بین نوجوانان و جوانان رایج شده است اما توجه داشته باشید که ست کردن هودی ها با سایر لباس ها دارای اهمیت است. به عبارت دیگر، اینکه هودی اورسایز را با چه نوع کفش و شلواری ست کنید تا شلخته و نامرتب به نظر نرسید، مهم است.

7 روش برای پوشیدن هودی اورسایز

یکی از کاربردی ترین لباس ها برای کسانی که به استایل اسپرت علاقه دارند، هودی است. البته امروزه علاوه بر هودی ساده مدل های جذاب و پرطرفداری از قبیل هودی تدی، هودی نیم تنه، هودی اورسایز، هودی پشمی و … وجود دارد که جوانان و نوجوانان از این مدل ها متناسب با پوشش و استایل خود استفاده می کنند.  هودی در گروه لباس های گرم و مناسب برای فصل پاییز و زمستان بیشتر دیده می شود.

1_ شلوار گشاد بپوشید

اگر پوشیدن استایل های راحت را به استایل های رسمی ترجیح می دهید پیشنهاد می کنیم که هودی اورسایز خود را با شلوار گشاد بپوشید. این استایل برای محیط خانه نیز مناسب است.

2_ پیراهن بلند بپوشید

برای اینکه استایلتان مد روز و جدید باشد می توانید هودی را روی یک پیراهن بلند بپوشید. به عبارت دیگر، استایل شما چند لایه است و برای فصول سرد سال یک گزینه عالی محسوب می شود.

3_ از ژاکت استفاده کنید

شما می توانید کمی به استایلتان خلاقیت اضافه کنید به این صورت که برای یک استایل پاییزی و زمستانی ژاکت را روی هودی بپوشید همچنین می توانید کت چرمی، کت جین یا جیر را روی هودی اورسایز خود بپوشید.

4_ شلوار همرنگ بپوشید

شما می توانید شلوار همرنگ با هودی بپوشید و برای خود یک استایل شیک رقم بزنید. همچنین می توانید شلواری انتخاب کنید که بافت آن با بافت هودی اورسایز متفاوت باشد.

5_ هودی اورسایز بلند بپوشید

دختران جوان و نوجوان می توانند از هودی بلند در استایل خود استفاده کنند. هودی بلند پوشش مناسبی برای گردش های معمولی و همچنین محیط منزل محسوب می شود.

6_ ست نمودن شلوار یوگا با هودی اورسایز

شلوارهای یوگار بسیار راحت هستند و به سهولت با هودی اورسایز ست می شوند. البته شما می توانید از شلوارهای طرح دار یا رنگی نیز در استایل خود استفاده کنید.

7_ شلوار جین بپوشید

علاقمندان به استایل های غیررسمی و اسپرت می توانند هودی اورسایز را با شلوار جین ست کنند.

8_  شلوار جاگر بپوشید

برای اینکه دارای یک استایل اسپرت اما هوشمندانه باشید پیشنهاد می کنیم که هودی را با شلوار جاگر ست کنید. توجه داشته باشید که نوع این استایل، ظاهری راحت و البته ترند به شما می دهد که می توانید در استایل های روزمره مورد استفاده قرار دهید.

همچنین برای اینکه ظاهر و استایل شما با هودی و شلوار جاگر شیک و زیبا به نظر برسد بهتر است که لایه به لایه لباس بپوشید. شما می توانید ست هودی و جاگر را خریداری کنید و یا اینکه آنها را به صورت جداگانه خریداری و سپس ست نمایید.

9_ ست نمودن هودی با شلوار رسمی

شما می توانید در استایلتان هودی را با شلوارهای گشادتر و کت رسمی و بلند نیز ترکیب کنید و به این صورت تغییری در استایل یکنواخت خود ایجاد کنید. توجه داشته باشید برای ست نمودن هودی با شلوار رسمی می توانید از هودی رنگ خنثی و یک جفت کفش ورزشی به همراه شلوار رسمی استفاده کنید.

10_ شلوار راسته بپوشید

برای یک استایل خاص و شیک می توانید هودی ساده را با شلوار راسته و کفش لوفر ست کنید. هودی ها ضخامت های مختلفی دارند و شما می توانید متناسب با استایل خود آنها را با شلوار راسته ست کنید.

11_ ست نمودن کت و شلوار و هودی

برخی از افراد ترجیح می دهند از استایل های خاص و منحصربه فرد استفاده نکنند و هودی شیک و زیبای خود را با لباس های کمد خود ست کنند ولی پیشنهاد ما به شما ست نمودن هودی با کت و شلوار است.

برای یک استایل جذاب و شیک کافیست از روش های متعددی استفاده کنید به طور مثال ست نمودن هودی اورسایز با شلوار جین راسته و کفش ورزشی ترکیبی است که اغلب افراد از آن استفاده می کنند. اگر می خواهید استایل جدیدی را امتحان کنید می توانید هودی خود را زیر کت و شلوار بپوشید و از یک استایل جدید لذت ببرید. شما می توانید هودی با رنگ خاکستری زغالی را با کفش های کتانی بند دار سفید و یک دست کت و شلوار ست نمایید.

12_ ست نمودن پیراهن اورسایز با هودی

امروزه پیراهن‌های اورسایز طرفداران زیادی پیدا کرده است. با وجود این لباس‌های اورسایز بیشتر برای افراد لاغراندام مناسب هستند. شما می توانید از ترکیب پیراهن‌های اورسایز چهارخانه با هودی استفاده کنید و از استایلی متفاوت و خاص برخوردار شوید. در ست نمودن هودی با پیراهن اورسایز چهارخانه پیشنهاد می کنیم که از هودی ساده استفاده کنید تا سبک استایلتان حفظ شود. البته شما می‌توانید از شلوار جین ذغالی یا آبی نیز در این استایل استفاده کنید. افراد متناسب با سلیقه خود می توانند از کفش مناسب استفاده کنند. نیم بوت یا بوت‌های بنددار و کتانی انتخاب مناسبی برای یک استایل زیبا و ترکیب پیراهن اورسایز با هودی به شمار می روند.

13_ ست نمودن هودی با کاپشن

گاهی هوا خیلی سرد است و هودی به تنهایی نمی تواند از بدن در برابر سرما محافظت کند در چنین مواقعی می توانید روی هودی کاپشن بپوشید و خودتان را گرم نگه دارید. البته می توانید استایل خود را با یک شلوار مام استایل، راسته و یا جین جذاب و زیبا نمایید.

توجه داشته باشید که کفش اسپرت به خوبی با این استایل هماهنگ می شود. در کنار تمام این موارد توجه داشته باشید که هودی کلاه دار را با کاپشن کلاه دار ست نکنید زیرا دو کلاه روی هم نمای زیبایی ایجاد نمی کند.

14_ ست نمودن پافر با هودی

پافر به عنوان یک لباس زمستانی در چند سال گذشته به یک ترند تبدیل شده است به طوری که محبوبیت بسیاری بین مردم دارد. شما می توانید پافر را با هودی ست کنید. به طور مثال هودی به رنگ روشن با یک پافر تیره تضاد رنگی زیبایی ایجاد می کند.

هودی یک لباس جذاب و به روز

از هودی ها به عنوان سویشرت های کلاهدار نام برده می شود و اینکه در قسمت جلو کاملا بسته هستند و دارای زیپ و دکمه نمی باشند. این لباس کلاه دار را می توانید با لباس های مختلفی ست نمایید و استایل های پاییزی و زمستانی شیک و متفاوتی را برای خود رقم بزنید. پیشنهاد می کنیم در ست نمودن لباس ها با هودی از خلاقیت خود کمک بگیرید چه بسا که چاشنی خلاقیت این لباس راحت و کاربردی را به یک پوشش شیک و به روز تبدیل می نماید. هودی در گروه لباس های راحت قرار دارد بنابراین شما می توانید آن را با سایر لباس های راحت ست نمایید.

همچنین شما می توانید با پوشیدن هودی استایلی کژوال و خاص را به خود هدیه دهید و احساس راحتی بسیار زیادی با این لباس جذاب داشته باشید.

نکات مهم برای ست نمودن لباس و کفش با هودی

توجه داشته باشید که هودی دارای استایل کژوال است پس نمی توانید آن را با کفش های رسمی ست کنید. کفش های اسپرت و نیم بوت بهترین گزینه ممکن به شمار می روند.

در ست نمودن لباس ها با هودی به رنگ ها توجه کنید به طور مثال کافیست در اینترنت جستجو کنید تا با تعداد زیادی استایل شیک و زیبا روبه رو شوید که با هودی ترکیب شده اند.

وقتی قرار است از هودی اورسایز در استایل خود استفاده کنید جای برخی اکسسوری ها همچون گوشواره خالی است. همچنین عینک آفتابی به عنوان یک اکسسوری جذاب، باعث می شود که استایل شما شیک به نظر برسد.

ست نمودن کت چرمی یا کت جین با هودی اورسایز استایل شما را خاص و متمایز می کند.

هودی جلو بسته نسبت به هودی های زیپ دار برای ست نمودن با لباس های مختلف مناسب تر است.

برای اینکه از تکراری بودن استایلتان جلوگیری کنید بهتر است که هودی اورسایز خود را با ست های مختلف بپوشید.

از قرار دادن هودی داخل شلوار و دامن صرفنظر کنید چون هودی از یک استایل کژوال برخوردار است به همین خاطر بهتر است روی شلوار قرار گیرد.

ست نمودن دامن کلوش با هودی اورسایز را پیشنهاد نمی کنیم چون هودی یک لباس غیر رسمی است و با قرار گرفتن در کنار لباس های رسمی و نیمه رسمی باعث می شود که در استایل شما یک ناهماهنگی به معرض نمایش گذاشته شود.

هودی ها در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ عرضه می شوند. با وجود این انتخاب لباس های فری سایز باید متناسب با اندام شما باشد.

به عبارت دیگر، پوشیدن هودی های بلند و خیلی گشاد، استایل شما را شلخته و نامرتب جلوه می دهند.

 

 

 

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *