بازرگانی پوشاک امی, پوشاک استوک(نو), پوشاک اورجینال امی, پوشاک بچه گانه, پوشاک زنانه, پوشاک مردانه

روش شستشوی لباس زیر

روش شستشوی لباس زیر

اصول و روش شستشوی لباس زیر، موضوعی است که در این مقاله به آن می پردازیم.

برای شستن لباس زیر چندین روش مختلف وجود دارد البته برخی از این روش ها موجب خراب شدن بافت لباس زیر و از بین رفتن فرم لباس زیر می شود. شستشوی لباس زیر باید اصولی و صحیح باشد در غیراینصورت احتمال ابتلا به بیماری های پوستی و عفونی افزایش پیدا می کند.

لباس زیر به دو دسته تقسیم می شود؛ لباس زیر بالا تنه و لباس زیر پایین تنه. البته لباس زیر از لحاظ گروه سنی به لباس زیر بزرگسالان، نوجوانان و بچه گانه دسته بندی می شود و از لحاظ جنسیتی نیز لباس زیر به دو نوع؛ مردانه و زنانه تقسیم می شود.

 انواع روش های شستشوی لباس زیر

همانطور که انتخاب لباس زیر مناسب اهمیت دارد نحوه شستن و روش های شستشوی لباس زیر نیز اثر مستقیم بر سلامت بدن و پوست دارد. انتخاب لباس زیر نامناسب باعث ایجاد ناراحتی های پوستی و عفونت های قارچی می شود. برخی از پارچه ها در اثر رطوبت و گرما زمینه را مستعد رشد باکتری ها و قارچ ها می نمایند بنابراین در هنگام خرید لباس زیر به جنس و بافت پارچه توجه کنید. به طور مثال لباس زیر نخی گزینه مناسبی برای استفاده می باشد چون پارچه های نخی سریع خشک می شوند و رطوبت را در خود نگه نمی دارند همچنین تنفس پذیر هستند در نتیجه مانع رشد باکتری ها و قارچ ها می شوند.

شستشوی لباس زیر با دست

شستشوی دستی لباس زیر یک روش مناسب محسوب می شود چون جنس لباس زیر مردانه و زنانه اغلب از پارچه های ظریف می باشد بنابراین در اثر شستشوی مداوم با ماشین لباسشویی، بافت پارچه خراب می شود. در نظر داشته باشید که لباس زیر هر روز یکبار باید تعویض شود تا بهداشت بدن رعایت گردد.

در روش شستشوی دستی لباس زیر، می توانید در یک ظرف پر از آب و مقداری مواد شوینده اقدام به شستشوی لباس زیر نمایید، در این حالت احتمال آسیب به بافت پارچه بسیار کم است در نتیجه عمر لباس زیر و دوام آن کاهش پیدا نمی کند.

میزان دمای آب

در هنگام شستشوی دستی لباس زیر به دمای آب توجه کنید به این صورت که هرچه دمای آب بیشتر باشد، لباس زیر تمیزتر خواهد شد اما در نظر داشته باشید که دمای بیش از اندازه آب به بافت پارچه آسیب وارد می کند یا حتی احتمال دارد که رنگ پارچه از بین رود. اگر لباس زیر خود را هر روز عوض می کنید قطعاً کثیفی زیادی بر روی آن وجود ندارد بنابراین با مقداری آب ولرم می توان لباس زیر را تمیز نمود. بهترین درجه آب برای شستشوی لباس زیر، آب ولرم باشد یعنی آبی که نه گرم باشد و نه سرد.

نحوه شستشوی لباس زیر

برای شستن لباس زیر احتیاجی به مشت و مال دادن لباس زیر نیست بلکه با کمی دست کشیدن بر روی بافت پارچه، لباس زیر به راحتی تمیز می شود. بهتر است لباس زیر را به صورت جداگانه بشویید تا فشار زیادی به بافت‌ لباس وارد نشود بخصوص در مورد لباس زیری که از جنس حریر و ابریشم است، شستشوی جداگانه لباس زیر از آسیب به بافت لباس جلوگیری می کند.

نحوه آبکشی لباس زیر

نحوه و طرز آبکشی در لباس زیر بسیار اهمیت دارد چون اگر لباس زیر به صورت کامل تمیز نشود و مواد کثیف و آلوده یا حتی مواد شوینده بر روی بافت آن باقی بماند احتمال بروز مشکلات پوستی وجود دارد بنابراین بهتر است لباس زیر را چندین بار با آب ولرم آبکشی کنید و در هنگام آبکشی با دست بر روی بافت لباس زیر بکشید تا مواد شوینده از آن جدا شود.

خشک کردن لباس زیر

بعد از آبکشی لباس زیر آن را نچلانید چون فشار زیاد به بافت لباس زیر آسیب وارد می کند بلکه بهتر است به آرامی لباس زیر را فشار دهید تا آب موجود در آن خارج شود، سپس لباس زیر را بر روی بند پهن کنید بهتر است لباس زیر در معرض نور خورشید باشد چون نور خورشید کمک می کند تا تمام باکتری های موجود در لباس زیر از بین برود البته اگر امکان پهن کردن لباس زیر در هوای آزاد و نور خورشید وجود ندارد حتما پس از آبکشی لباس زیر آن را اتو بکشید تا باکتری های موجود بر روی آن از بین بروند.

  شستشوی لباس زیر با ماشین لباسشویی

اگر برای شستشوی لباس زیر به صورت دستی زمانی کافی ندارید یا اگر حوصله این کار را ندارید می توانید برای شستشوی این قبیل لباس های ظریف از ماشین لباسشویی استفاده کنید. شستن لباس زیر به وسیله ماشین لباسشویی احتمال آسیب به بافت پارچه را افزایش می دهد. شستن لباس زیر به صورت دستی بسیار بهتر است چون اگر لباس زیر به باکتری آلوده باشد این احتمال وجود دارد که باکتری ها به سایر قطعات لباسشویی نفوذ کرده و تجمع کنند و در هنگام شستشو به لباس زیر بچسبند همچنین برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی به بافت حساس لباس زیر آسیب وارد می‌کند و از دوام لباس زیر می کاهد.

استفاده از کیسه شستشوی لباس زیر

اگر می خواهید برای شستن لباس زیر از دستگاه لباسشویی استفاده کنید پیشنهاد می کنیم که حتما از کیسه شستشوی لباس زیر استفاده کنید چون این کیسه ها طوری طراحی شده اند که مواد شوینده و آب را از خود عبور می دهند اما از وارد شدن فشار بیش از حد به بافت پارچه جلوگیری می‌کند، همچنین قرار دادن لباس زیر با سایر لباس ها در داخل ماشین لباسشویی و در چرخه شستشو، باعث می شود که لباس زیر به سایر لباس ها پیچیده شود.

شستن لباس زیر با سایر لباس ها

بنابراین اگر می خواهید لباس زیر را در داخل ماشین لباسشویی قرار دهید بهتر است آن را با لباس های حساس و لطیف داخل ماشین لباسشویی بیندازید چون زمختی و خشن بودن بافت سایر پارچه ها و سایر لباس ها باعث از بین رفتن بافت ظریف لباس زیر می شود. همچنین شما باید بهترین برنامه شستشو را انتخاب کنید برنامه ای که لباس های زیر را با کم ترین و آرامترین چرخش بشوید به طوری که مدت زمان آن کمتر از 10 دقیقه باشد همچنین دمای آب نباید بیشتر از ۴۰ درجه باشد. اگر می خواهید لباس زیر را با خشک کن، خشک نمایید دور خشک کن نیز نباید بالاتر از ۸۰۰ دور در دقیقه باشد.

انتخاب بهترین مواد شوینده

برای شستشوی لباس زیر مردانه و زنانه بهتر است از شوینده مناسب استفاده کنید به این صورت که درجه تمیز کنندگی آن در حد متوسط و رو به بالا باشد و در آب به راحتی حل شود، همچنین مواد شوینده باید کمترین حساسیت پوستی را ایجاد نماید بنابراین بهتر است که از شوینده های مایع استفاده کنید. این قبیل شوینده ها کمترین آسیب را به قطعات لباسشویی و بافت پارچه وارد می کنند چون شوینده های مایع برای شستشوی لباس با دستگاه ماشین لباسشویی و برای شستشوی دستی لباس ها نیز تولید شده اند.

یکی از مهم ترین لباس هایی که همواره باید تمیز باشد و در مورد آن نکات بهداشتی رعایت گردد، لباس زیر است چون لباس زیر در تماس مستقیم با پوست قرار دارد باید زود به زود شستشو داده شود تا از رشد قارچ و باکتری بر روی آن جلوگیری شود.

بازرگانی پوشاک عمده امی

لباس اورجینال خارجی یکی از محبوب ترین لباس های موجود در بازار پوشاک ایران به شمار می رود. بازرگانی پوشاک عمده امی بیش از یک دهه است که پوشاک اورجینال را به طور کاملا مستقیم وارد می کند. همچنین این بازرگانی مجموعه متنوعی از انواع لباس اورجینال مردانه، زنانه، بچگانه، ورزشی و … را به صورت کیلویی و به صورت پک های عددی عرضه می کند و به این صورت یک خرید متفاوت و به صرفه را برای مشتریان رقم می زند.

عرضه پوشاک اورجینال

بازرگانی بزرگ امی با ارائه محصولات اروپایی و محصولات اورجینال خارجی همواره تلاش نموده تا بهترین و مرغوب ترین پوشاک و البسه اورجینال را به مشتریان عرضه نماید. پوشاک اورجینال در بازرگانی پوشاک عمده امی از معتبرترین برندهای جهانی خریداری شده و با قیمت های فوق العاده مناسب به فروش می رسند.

برندهای معتبر خارجی

از جمله برندهای معتبر که در مجموعه امی محصولات آنها عرضه می گردد می توانیم به برند پوما، لیورجی، اچ اند ام، اسمارا، لوپیلو، واتسون، آلدی، سی اند ای، پپرتس و … اشاره کنیم. بازرگانی پوشاک عمده امی عرضه کالاهای با کیفیت و هماهنگ با استانداردهای اروپایی و جهانی را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است. از جمله محصولاتی که در بازرگانی امی با قیمت های کاملا مقرون به صرفه عرضه می گردد، انواع لباس زیر مردانه، زنانه و بچگانه است.

بازرگانی امی امکان خرید لباس های عمده را برای مشتریان خودش از طریق فضای مجازی فراهم آورده است. در واقع مشتریان می توانند خرید عمده خود را از طریق پیج اینستا گرام، کانال تلگرام، چت واتس اپ و همچنین از طریق سایت امی ثبت کنند. بازرگانی امی خرید مشتریان خود را از طریق پست به سراسر نقاط کشور ارسال می کند.

پک 10 عددی لباس زیر زنانه hunkemoller

این محصول شامل سوتین های کاپ دار است که در طرح و رنگ های متنوع عرضه می شود. سایزبندی این محصول شامل 70A الی 75D  می باشد.

 

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *