بازرگانی پوشاک امی, پوشاک استوک(نو), پوشاک اورجینال امی, پوشاک بچه گانه, پوشاک زنانه, پوشاک مردانه

تاپ زنانه

تاپ زنانه در دسته و گروه لباس راحتی بانوان قرار می گیرد. امروزه از تاپ به عنوان یک لباس بالا تنه نام برده می شود که در طرح و مدل و رنگ های متنوع عرضه می شود. تاپ در شکل و فرم های متفاوت تولید و به بازار عرضه می شود. انواع و اقسام این لباس زنانه با توجه به تغییر فصول مورد استفاده قرار می گیرد.

معرفی انواع تاپ

طراحی و شکل ظاهری تاپ ها باعث شده تا اسامی مختلفی به آن ها داده شود به طور مثال بعضی از مدل های تاپ به وسیله بند در روی شانه قرار می گیرند که به آنها tank top گفته می شود. در بعضی از مدل ها بند تاپ دور گردن قرار می گیرد که به آن هالتر تاپ گفته می شود. از تاپ کراپ در بعضی از ورزش ها یا نمایش رقص نیز استفاده می شود، در این مدل، قد تاپ کوتاه می باشد و شکم و کمر را نمی پوشاند. از تاپ به عنوان یک لباس زیر یا به عنوان یک لباس مناسب در محیط باشگاه استفاده می شود.

تاپ بلند (این نوع تاپ که تا پایین کمر امتداد دارد)، تاپ خیلی کوتاه یا تیوبی و تاپ بند دار جزو مدل های رایج و پرکاربرد محسوب می شوند.

تاپ به چه معنی است؟

تاپ یک کلمه انگلیسی است و مجموعه لباس هایی را که بالا تنه را می پوشاند، در برمی گیرد. در زبان فارسی به لباس هایی که بدون آستین هستند یا آستین آنها کوتاه است، تاپ می گویند. در حالی که در زبان انگلیسی تاپ مجموعه ایی از لباس هایی را شامل می شود که بالا تنه را بپوشاند به طور مثال تیشرت هم در مجموعه تاپ ها قرار دارد.

تاپ یک لباس خانگی

از تاپ به عنوان یک لباس خانگی راحت و سبک نام برده می شود و این قابلیت را دارد که به عنوان یک لباس زیر نیز مورد استفاده قرار گیرد.

در ادامه مقاله به معرفی چند مدل از تاپ زنانه و ویژگی آن ها می پردازیم.

تاپ تیوپی

چرا به این نوع تاپ عنوان و لقب تیوپی داده شده است؟ اگر به فرم و شکل ظاهری این نوع تاپ دقت کرده باشید متوجه می شوید که در شکل ظاهری شبیه یک استوانه است به طوری که دارای بند و آستین نمی باشد و از بالای سینه تا روی ناف را پوشش می دهد. با این وجود موارد استفاده از این نوع تاپ محدود است به این صورت که در مهمانی ها و مجالس رسمی نمی توان از آن استفاده کرد. البته اکثر مدل های تاپ این قابلیت را دارند که با انواع لباس ترکیب شوند و به صورت یک لباس زیر ساده پوشیده می شوند.

تاپ بندی کوتاه

این مدل همان سوتین بند دار است با این تفاوت که کمی بزرگتر از سوتین های معمولی می باشد. شکل و فرم ظاهری این تاپ شبیه سوتین بند دار است و در استخر یا به عنوان یک لباس زیر معمولی مورد استفاده قرار می گیرد. تاپ های آستین حلقه ای و تاپ های بند دار در شکل ظاهری با هم تفاوت دارند به این صورت که تاپ آستین حلقه ای نسبت به تاپ بند دار یا بدون بند پوشیده تر است.

تاپ های مجلسی

تاپ مجلسی

طرح های متنوع این مدل باعث شده تا بانوان تمایل بیشتری نسبت به خرید آن داشته باشند و در مهمانی های زنانه نیز آن را بپوشند. این مدل تاپ برای مجالس بانوان مناسب تر است و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. تاپ های مجلسی دارای یقه های متنوع و زیبایی هستند که می توانیم به تاپ مجلسی یقه گرد، تاپ مجلسی یقه هفت، تاپ مجلسی ساده و تاپ مجلسی چین دار اشاره کنیم.

تاپ های خانگی

تاپ های خانگی معمولا از جنس نخی و در طرح و رنگ های ساده انتخاب می شوند چون سبک و ساده هستند و در فصول گرم سال، یک پوشش معمولی در محیط منزل محسوب می شوند که با دامن، شلوار یا شلوارک ست می شوند.

تاپ نیم تنه

این نوع تاپ در شکل پر زرق و برق برای میهمانی های زنانه کاربرد دارد هر چند که طرح های ساده آن گزینه مناسبی برای باشگاه و فعالیت های ورزشی است.

تاپ یقه رومی

تاپ یقه رومی در دو مدل طراحی و تولید شده است که در هر دو مدل تفاوت در قد تاپ می باشد به این صورت که تاپ دارای قد بلند است یا به صورت نیم تنه می باشد. این مدل ها را می توانید با شلوار جین ست کنید ولی بهتر است آن را با دامن کوتاه ست کنید چون استایل جذاب و زیبایی به شما می دهد.

با ما همراه باشید در ادامه مقاله به معرفی چند مدل از تاپ های زنانه موجود در فروشگاه امی می پردازیم.

فروشگاه بزرگ پوشاک امی

فروشگاه بزرگ پوشاک امی انواع پوشاک مردانه، زنانه و بچگانه را عرضه می کند. تاپ زنانه یکی از محصولات محبوب فروشگاه بزرگ امی است. این فروشگاه تاپ های زنانه را در طرح، جنس و رنگ های متنوع عرضه می دارد.

تاپ زنانه برند “سی اند ای”

تاپ مجلسی زنانه برند “سی اند ای” فوق العاده سبک و راحت است و در چندین رنگ و طرح موجود می باشد. این تاپ دارای یقه گرد و باز و استایلی شیک و نیمه آزاد است. بافت این نوع از تاپ متناسب با پوست های حساس تهیه شده است، کیفیت و دوام از ویژگی بارز این نوع تاپ به شمار می رود.  

تاپ زنانه برند میسترال

تاپ های زنانه برند میسترال، کشی و سبک هستند. این تاپ ها در چندین طرح و رنگ مختلف موجود می باشد. تاپ های زنانه برند میسترال از پنبه ساخته شده اند به همین خاطر کاملا تنفس پذیر هستند. همچنین این تاپ ها از کیفیت خوبی برخوردار هستند و برای پوست، فوق العاده نرم و لطیف هستند.

تاپ ساده زنانه برند اسمارا

تاپ زنانه اسمارا

تاپ ساده زنانه برند اسمارا در چندین رنگ متنوع و در استایل های شیک، نیمه فون و آزاد موجود می باشد. یقه گرد و باز، بافت متناسب با پوست های حساس و کیفیت و دوام از ویژگی های بارز این محصول به شمار می روند.

این تاپ ها فوق العاده سبک، راحت و خنک هستند و به عنوان تاپ های خانگی، مناسب فصول گرم سال هستند و در فصول سرد سال به عنوان یک لباس زیر ساده و زیبا می توانند ممورد استفاده قرار گیرند. تاپ های شیک برند اسمارا یا به صورت آستین حلقه ای و یا به صورت تاپ های بند دار ظریف و زیبا موجود هستند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *